Smrť Robina Williamsa šokovala svet. Jeho manželka prezradila skutočný dôvod, pre ktorý si vzal život!

27.03.2017 09:17 Kinosála.sk Fenomény
Smrť Robina Williamsa šokovala svet. Jeho manželka prezradila skutočný dôvod, pre ktorý si vzal život! Zdroj: nbc.com
11. augusta uplynú tri roky, odkedy svet prišiel o skvelého herca, komika a najmä človeka. Robin Williams zostáva v srdciach miliónov fanúšikov navždy.
Zdroj: SITA
​​Žiaľ, ako mnoho výnimočných ľudí, aj Robin opustil tento svet priskoro. Susan Williams, hercova manželka, v rozhovore objasnila, že dôvodom, pre ktorý herec spáchal samovraždu, neboli depresie. Práve tie sa v súvislosti s jeho smrťou uvádzali ako hlavný, či dokonca jediný dôvod.

Odkedy zomrel, pátrala som po skutočnej príčine, čo môjho muža zabilo,” povedala Susan, “potrebovala som to skrátka pochopiť, aby som sa s tým mohla vyrovnať. Robinov lekár mi povedal, ako dobre si manžel uvedomoval blížiacu sa hrozbu, keď mu jeho mozog čoskoro vypovie službu. A že medicína mu nedokáže pomôcť...’”

Povinná súdna pitva odhalila, že Robin Williams trpel pokročilou fázou demencie s Lewyho telieskami - DLB (Toto zákerné ochorenie leží na pomedzí demencie pri Parkinsonovej chorobe a demencie pri Alzheimerovej chorobe. V súčasnosti je ešte málo preskúmané. pozn. redakcie).

Lekári robili, čo mohli! Celý tím špecialistov sa snažil určiť Robinovu diagnózu, no jeho choroba postupovala prirýchlo a bolo to silnejšie než my všetci, než Robin...”​

Zdroj: SITA

​Susan ešte so smútkom v hlase dodala, že posledné Robinove dni boli veľmi ťažké. Choroba prepukla naplno a Robin sa nedokázal ani plynulo vyjadrovať. Jedinou útechou pre ňu a celú rodinu je, že Robin už netrpí.

Zdroj: SITA

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:20 IQ TAXI
18:00 OCHRANCOVIA
17:15 Rýchla rota Chipa a Dala
18:05 Hoď svišťom
17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami
18:05 C.S.I.: Kriminálka Miami
17:25 Krtko
17:40 Strážca vesmíru Roger
16:40 Hvězda na střední
18:10 Bod zlomu