Toto sú herci, ktorí zažili najväčšiu slávu, no zrazu zmizli zo svetiel reflektorov!

Toto sú herci, ktorí zažili najväčšiu slávu, no zrazu zmizli zo svetiel reflektorov!
Ktorý z nich vám najviac chýba?

Jamie Dornan 

Pred pár rokmi chcela takmer každá žena, aby stretla muža, ako je Christian Grey, populárny z filmov Päťdesiat odtieňov sivej. Jamie nikdy netúžil po takejto obrovskej sláve, je šťastne ženatý, vychováva 3 deti a momentálne sa nevenuje takýmto veľkým projektom. 

Zdroj: variety.com

Tim Robbins 

Tim sa stal slávnym vďaka úlohe vo filme Vykúpenie z väznice Shawshank. Tento film je ešte stále považovaný za najlepšiu snímku v celej histórii. Tim ešte stále pokračuje v nakrúcaní, no už nedostáva také veľké úlohy ako bol práve spomínaný film. 

Zdroj: kviff.com

​Mark Hamill 

Luke Skywalker je jeden z najikonickejších postáv v histórii hudby. Mark Hamill je jednoznačne hviezdou, no po úspechu v Star Wars ho všetci diváci videli už len ako Lukea. 

Zdroj: starwars.com

​Channing Tatum 

Channingova kariéra stúpala rýchlym a odvážnym tempom, no herec nedostáva toľko zaujímavých úloh, ako kedysi. Uvidíme, čo prinesie jeho nový film Dog.

Zdroj: thesun.co.uk

​Shia LaBeouf

Škandalózne správanie takmer stálo tohto herca celú kariéru. Takmer vôbec sa neobjavoval vo filmoch a média o ňom písali len vtedy, keď urobil niečo divné. V roku 2019 sa však dostal do kín film, ku ktorému napísal scenár počas odvykačky. 

Zdroj: latimes.com

​Josh Hartnett 

Josh sa ešte stále objavuje vo filmoch, aj keď nie v takých blockbusteroch, ako kedysi. Momentálne žije s hereckou kolegyňou Tamsin Egerton a majú spolu 2 deti. ​

Zdroj: elle.com

​Ashton Kutcher

Ashton bol extrémne slávny, no po jeho filme Jobs opustil filmový priestor. Dá sa povedať, že mu neboli ponúknuté žiadne úlohy, no ktovie, kde je pravda. 

Zdroj: ew.com

TV Program

11:00 Simpsonovci XV.
11:30 Simpsonovci XV.
10:25 Nové bývanie
11:30 Hotelová inšpekcia XIII.
09:55 Columbo
12:20 Nový život
10:50 Jahôdka a jej kamaráti III.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:00 Slunce, seno, erotika
12:55 Arthur a Maltazardova pomsta