Vydržalo im to! Priateľstvá až za hrob!

Vydržalo im to! Priateľstvá až za hrob! Zdroj: Suggest
Niektorí skôr a iní neskôr. Tieto dvojice však spája to, že už roky sa spolu kamarátia.

Že im to vydržalo až do Hollywoodu je neuveriteľný výkon! Viete si však predstaviť, že vy aj váš priateľ sa stanete hollywoodskou hviezdou? Aké bláznivé by to bolo? Pozrite sa na niekoľko celebrít, o ktorých ste netušili, že sa kamarátia už roky rokúce.

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprioTobey Maguire a Leonardo DiCaprioZdroj: Suggest

​Z týchto dvoch sú dnes veľké hviezdy, no ako deti chodili spolu po konkurzoch. DiCaprio si spomína, že sa chcel veľmi kamarátiť práve s Maguireom a kričal naňho cez celý Hollywood, len aby mu dal svoje telefónne číslo. Mimochodom, títo dvaja si spolu zahrali vo filme Veľký Gatsby. :-)

Elijah Wood a Macauley Culkin

Elijah Wood a Macauley CulkinElijah Wood a Macauley CulkinZdroj: Suggest

Hviezdy filmov Pán prsteňov ​a Sám doma sa v roku 1993 objavili spolu vo filme The Good Son a stretávajú sa až do dnešného dňa. Aj napriek tomu, čím všetkým si Culkin v živote prešiel, je dobré vedieť, že má ešte skutočných priateľov. 

Chaz Bono a Jennifer Aniston

Chaz Bono a Jennifer AnistonChaz Bono a Jennifer AnistonZdroj: Suggest

​Predtým, ako Jennifer Aniston preslávil seriál Priatelia, bola študentkou na strednej škole LaGuardia v New Yorku. Dcéra Cher, Chaz Bono, ktorá sa neskôr dala preoperovať na muža, tiež navštevovala túto školu a často sa stretávali práve u nej doma.

Justin Timberlake a Ryan Gosling

Justin Timberlake a Ryan GoslingJustin Timberlake a Ryan GoslingZdroj: Suggest

​Toto priateľstvo sa skutočne začalo v Hollywoode a obstálo aj skúšku časom. Keď Gosling získal úlohu v televíznom seriáli The Mickey Mouse Club, jeho matka stále pracovala v Kanade. Timberlakeova mama ju zastúpila a na šesť mesiacov sa stala Goslingovou poručníčkou až pokým za nimi na Floridu neprišla Goslingova mama. 

Courtney Love a Drew Barrymore

Courtney Love a Drew BarrymoreCourtney Love a Drew BarrymoreZdroj: Suggest

​Barrymore bola hviezdou už od detstva a v 19tich sa dostala do partie, do ktorej patrila aj Courtney Love. Tieto dve sa veľmi rýchlo skamarátili a aj keď sa Barrymore liečila zo závislosti, ostali blízkymi priateľkami. Herečka je dokonca krstná mama dcéry Courtney Love a Kurta Cobaina, Frances Bean.

Wes Anderson a Owen Wilson

Wes Anderson a Owen WilsonWes Anderson a Owen WilsonZdroj: Suggest

​Wilson a Anderson sa stretli na vysokej škole a rýchlo sa stali najlepšími priateľmi a spolubývajúcimi.  Owen Wilson sa objavil takmer v každom filme Wesa Andersona.

Brooke Shields a Matt Dillon

Brooke Shields a Matt DillonBrooke Shields a Matt DillonZdroj: Suggest

​Shields a Dillon boli od mladého veku vlastne nerozluční až sa o nich začalo špekulovať, že spolu chodia. Dillon si takmer zahral s Brooke Shileds v Modrej lagúne, nebol však vyrovnaný s množstvom nahých scén, ktoré si táto postava vyžadovala. 

Sean Penn a Nicolas Cage

Sean Penn a Nicolas CageSean Penn a Nicolas CageZdroj: Suggest

​Predtým, ako sa stali slávni, Penn and Cage sa snažili ako kamaráti presadiť v šoubiznise. Spolu sa im nakoniec podarilo preraziť v roku 1984 vďaka filmu Preteky s mesiacom. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

15:50 Jumper
17:45 PRÁZDNINY II.
15:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
17:15 Už ani slovo!
14:10 Nákupné maniačky
20:10 Kosti
16:25 Hrdinovia z mesta II.
16:45 Príšerky zo skúmavky
14:55 Druhá šance
16:45 Můj šálek kávy