Vydržalo im to! Priateľstvá až za hrob!

Vydržalo im to! Priateľstvá až za hrob! Zdroj: Suggest
Niektorí skôr a iní neskôr. Tieto dvojice však spája to, že už roky sa spolu kamarátia.

Že im to vydržalo až do Hollywoodu je neuveriteľný výkon! Viete si však predstaviť, že vy aj váš priateľ sa stanete hollywoodskou hviezdou? Aké bláznivé by to bolo? Pozrite sa na niekoľko celebrít, o ktorých ste netušili, že sa kamarátia už roky rokúce.

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio

Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio Tobey Maguire a Leonardo DiCaprio Zdroj: Suggest

​Z týchto dvoch sú dnes veľké hviezdy, no ako deti chodili spolu po konkurzoch. DiCaprio si spomína, že sa chcel veľmi kamarátiť práve s Maguireom a kričal naňho cez celý Hollywood, len aby mu dal svoje telefónne číslo. Mimochodom, títo dvaja si spolu zahrali vo filme Veľký Gatsby. :-)

Elijah Wood a Macauley Culkin

Elijah Wood a Macauley Culkin Elijah Wood a Macauley Culkin Zdroj: Suggest

Hviezdy filmov Pán prsteňov ​a Sám doma sa v roku 1993 objavili spolu vo filme The Good Son a stretávajú sa až do dnešného dňa. Aj napriek tomu, čím všetkým si Culkin v živote prešiel, je dobré vedieť, že má ešte skutočných priateľov. 

Chaz Bono a Jennifer Aniston

Chaz Bono a Jennifer Aniston Chaz Bono a Jennifer Aniston Zdroj: Suggest

​Predtým, ako Jennifer Aniston preslávil seriál Priatelia, bola študentkou na strednej škole LaGuardia v New Yorku. Dcéra Cher, Chaz Bono, ktorá sa neskôr dala preoperovať na muža, tiež navštevovala túto školu a často sa stretávali práve u nej doma.

Justin Timberlake a Ryan Gosling

Justin Timberlake a Ryan Gosling Justin Timberlake a Ryan Gosling Zdroj: Suggest

​Toto priateľstvo sa skutočne začalo v Hollywoode a obstálo aj skúšku časom. Keď Gosling získal úlohu v televíznom seriáli The Mickey Mouse Club, jeho matka stále pracovala v Kanade. Timberlakeova mama ju zastúpila a na šesť mesiacov sa stala Goslingovou poručníčkou až pokým za nimi na Floridu neprišla Goslingova mama. 

Courtney Love a Drew Barrymore

Courtney Love a Drew Barrymore Courtney Love a Drew Barrymore Zdroj: Suggest

​Barrymore bola hviezdou už od detstva a v 19tich sa dostala do partie, do ktorej patrila aj Courtney Love. Tieto dve sa veľmi rýchlo skamarátili a aj keď sa Barrymore liečila zo závislosti, ostali blízkymi priateľkami. Herečka je dokonca krstná mama dcéry Courtney Love a Kurta Cobaina, Frances Bean.

Wes Anderson a Owen Wilson

Wes Anderson a Owen Wilson Wes Anderson a Owen Wilson Zdroj: Suggest

​Wilson a Anderson sa stretli na vysokej škole a rýchlo sa stali najlepšími priateľmi a spolubývajúcimi.  Owen Wilson sa objavil takmer v každom filme Wesa Andersona.

Brooke Shields a Matt Dillon

Brooke Shields a Matt Dillon Brooke Shields a Matt Dillon Zdroj: Suggest

​Shields a Dillon boli od mladého veku vlastne nerozluční až sa o nich začalo špekulovať, že spolu chodia. Dillon si takmer zahral s Brooke Shileds v Modrej lagúne, nebol však vyrovnaný s množstvom nahých scén, ktoré si táto postava vyžadovala. 

Sean Penn a Nicolas Cage

Sean Penn a Nicolas Cage Sean Penn a Nicolas Cage Zdroj: Suggest

​Predtým, ako sa stali slávni, Penn and Cage sa snažili ako kamaráti presadiť v šoubiznise. Spolu sa im nakoniec podarilo preraziť v roku 1984 vďaka filmu Preteky s mesiacom. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:50 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:10 Hoď svišťom
05:40 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Holka k sežrání
07:40 LOL