Katie Holmes zverejnila vzácnu fotku svojej dcéry Suri. Je to jej kópia!

Katie Holmes zverejnila vzácnu fotku svojej dcéry Suri. Je to jej kópia! Zdroj: etonline.com
Pyšná mama sa na Instagrame pochválila fotografiou zo Surinej oslavy narodenín, z ktorej je dnes už veľká slečna.

„Moje dieťa je pre mňa tou najdôležitejšou osobou a jej výchova je pre mňa tou najdôležitejšou prácou. Je veľmi dôležité, aby som bola stále s ňou a ona mala stabilné detstvo. Cítim sa požehnaná tým, že robím to, čo robím, pretože nie je nič lepšie ako vidieť úspech vášho dieťaťa,“ Katie sa takto vyjadrila o výchove malej Suri vo februári 2017. Tá pred pár dňami oslávila už svoje dvanáste narodeniny!!

Na fotke, ktorú Katie zverejnila má Suri na hlave korunku s nápisom Všetko najlepšie. Táto fotografia je o to vzácnejšia, že Katie nepridáva na sociálne siete takmer nič zo Surinho života. Aj podľa tohto príspevku môžeme vidieť, že sa Suri náramne podobá na svoju mamu.

View this post on Instagram

💕💕💕💕💕💕

A post shared by Katie Holmes (@katieholmes212) on

Už dávnejšie sa vyjadrila o tom, aké je to ťažké vychovávať dcéru, keď sú obaja rodičia denne sledovaní. „V dnešnom svete veľa celebrít chráni svoje deti pred bulvárom. V mojom dome vieme, že to, čo si o sebe prečítame, nie je pravdivé, tak tomu nevenujeme pozornosť. Sú oveľa dôležitejšie veci,“ povedala.

Katie si Suri veľmi stráži a na verejné udalosti ju so sebou berie len málokedy. Naposledy to bolo v decembri 2017, keď na New Yorskom Jingle Balle uvádzala vystúpenie Taylor Swift.

Zdroj: harpersbazaar.com

​Suri bola kedysi vďaka módnemu vkusu svojej mamy detskou ikonou, no zdá sa, že Katie po rozvode zmenila svoj postoj a svoje jediné dieťa si chráni najviac ako môže. Niet sa čo čudovať, keď má doma nádhernú mladú dámu.

TV Program

05:00 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
05:15 NA CHALUPE
06:00 NOVÉ BÝVANIE
05:00 NOVÉ BÝVANIE
05:45 S PRAVDOU VON
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
06:00 Je prostě báječná
07:40 Asterix: Sídliště bohů