Sedia vo väzení či hrajú po ich boku: Kto sú súrodenci celebritných bratov?

Sedia vo väzení či hrajú po ich boku: Kto sú súrodenci celebritných bratov? Zdroj: popsuar.com
Hovorí sa, že talent v rodine môže byť dedičný. Niektoré rodiny však nemajú len dvoch, ale dokonca troch talentovaných bratov, o ktorých možno ani netušíte.

Luke, Owen a Andrew Wilson

Starší brat Luka a Owena - Andrew, je tiež hercom. Dokonca sa objavil po boku svojich bratov už v niekoľkých filmoch a zopár z nich navyše aj režíroval.

Zdroj: popsuar.com

​Liam, Chris a Luke Hemsworth

Jediný z bratov Hemsworthovcov nehral vo filme, ktorý by spadal po franšízu. A aj to robí z Luka najmenej známeho z tejto skvelo vyzerajúcej trojice. O kariéru sa však báť nemusí, hrá v úspešnom seriáli Westworld.

Zdroj: refinery29.com

James, Dave a Tom Franco

Stredný brat Tom Franco je tiež hercom, umelcom a režisérom. Zdá sa, že multitalent sa v tejto rodine nezadržateľne šíril. Všetci traja si spolu zahrali vo filme Disaster Artist.

Zdroj: vanityfair.com

​Alexander, Bill, Gustaf a Valter Skarsgård

Stellan Skarsgård, otec veľkej rodiny, do ktorej patria aj títo bratia, je na svojich synov nepochybne hrdí. Nielenže väčšina z nich ide v jeho šľapajách a vydali sa na hereckú kariéru, ale sú v tejto práci skutočne uznávaní. Najmladší z nich, Valter, má len 23 rokov a celú kariéru má pred sebou.

Zdroj: ew.com

​Christopher, Jonathan a Matthew Nolan

Zatiaľ čo sú Christopher a Jonathan označovaní za géniov pokiaľ ide o réžiu a písanie scenárov, ich brat Matthew sa nachádza na Costa Rice, kde sa ukrýva pred zákonom. V Amerike mu totiž hrozí väzenie.

Zdroj: bycard.by

Macaulay, Kieran a Rory Culkin

Macaulaya určite poznáte z filmov Sám doma, jeho ďalší dvaja bratia sú však tiež hercami. Objavujú sa najmä v seriáloch.

Zdroj: ew.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:50 Krimi
05:25 Panelák
06:10 Súdna sieň
05:20 Prvé oddelenie II.
05:40 Panelák
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Iluzionista
07:35 Moje krásná učitelka