Len pre skutočných fanúšikov: Týchto 15 hviezd v malých úlohách nespozná každý!

Len pre skutočných fanúšikov: Týchto 15 hviezd v malých úlohách nespozná každý!
O niektorých úlohách týchto hercov a herečiek ste určite ani netušili.

1. Jackie Chan 

Jackie bol jedden z mnohých kaskadérov, ktorí hrali nepriateľov Brucea Leeho vo filme Päsť plná hnevu. Počas nakrúcania Bruce udrel Jackieho do hlavy a na konci nakrúcania sa mu išiel ospravedlniť. Jackie sa tváril, že ho hlava bolí oveľa viac, než v skutočnosti, pretože Bruce bol jeho idol a Jackiemu vyhovovalo, že mu venuje pozornosť. Neskôr si ho Bruce vybral ako svojho kaskadéra do filmu Drak prichádza.

Zdroj: brightside.me

2. Catherine Zeta-Jones 

Herečka sa objavila v úlohe Mayi, brušnej tanečnice v seriáli The Young Indiana Jones Chronicles. Táto aj rôzne iné úlohy vytvorili o Catherine obraz krásky a aj to jej prekážalo v prerazení medzi skutočné filmové hviezdy. Našťastie, nebála sa pokúšať šťastie znova a znova a nakoniec si ju všimol samotný Steven Spielberg, ktorý ju odporúčal do filmu Zorro: Tajomná tvár. 

Zdroj: brightside.me

3. Mae Whitman

V tretej sérii seriálu Priatelia sa objavila herečka Mae Whitman, ktorá si zahrala skautku. Tá si kvôli Rossovi zlomila nohu. Teraz je z tejto herečky niekto, kto sa objavil už v mnohých filmoch a na svoju prelomovú rolu ešte stále čaká. 

Zdroj: brightside.me

4. Jeff Goldblum 

Jeff je známy najmä ako doktor Ian Malcolm v Jurskom parku. Málokto si ho však pamätá ako právnika menom Kovacs. Všimli si ho len skutoční fanúšikovia.

Zdroj: brightside.me

5. Billy Zane

Tohto herca si pamätáme najmä ako snúbenca Rose z filmu Titanic. Avšak, po prvý raz sa na plátne objavil v trilógii Návrat do budúcnosti. 

Zdroj: brightside.me

6. Eva Longoria 

Eva v seriáloch začala vo veľkom. Objavila sa v hite Beverly Hills 90210. Bolo to v roku 2000 a o štyri roky neskôr už bola jednou z hlavných postáv v seriáli Zúfalé manželky. 

Zdroj: brightside.me

7. Kathy Bates

Táto herečka sa objavila v jednej z vedľajších úloh v kinohite Titanic. V roku 2001 sa však zahrala maličkú úlohu vo filme Miliónové preteky.

Zdroj: brightside.me

8. Tom Felton

Predtým, ako hral Draca Malfoya sa Tom objavil vo filme Anna a kráľ. Hral syna hlavnej postavy, Anny, ktorú hrala Jodie Foster. 

Zdroj: brightside.me

9. Jack Black 

Komik, herec a muzikant Jack Black hral napríklad aj v romantickom filme Prázdniny, no jedna z menších úloh na začiatku jeho kariéry bola v tretej sérii seriálu Akty - X.

Zdroj: brightside.me

10. Sam Neill

Jedna z menších úloh vo filme Thor: Ragnarok patrila aj Samovi Neillovi. Ten hral falošného boha Odina. V rozhovoroch prezradil, že sa na skutočného Odina podobal natoľko, že vo filme nespoznal sám seba.

Zdroj: brightside.me

11. Natalie Dormer

Je známa najmä zo seriálu Hra o tróny, no zopár fanúšikov si ju všimlo aj v marvelovke o prvom Avengerovi - Kapitán Amerika. 

Zdroj: brightside.me

12. Christoph Waltz

Napriek tomu, akým je skvelým hercom, trvalo mu to celkom dlho, kým sa preslávil. Herec mal vyše 50 rokov, keď mu Quentin Tarantino ponúkol úlohu v Nehanebných bastardoch, ktorá mu priniesla Oscara a Zlatý glóbus. Verili by ste, že sa v roku 1996 objavil v seriáli Komisár Rex? 

Zdroj: brightside.me

13. Dolly Parton

Vo filme Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná naháňa postava, ktorú hrala Sandra Bullock, zloducha, ktorý sa prezliekol za Dolly Parton. Avšak keď ho Sandra konečne dobehne, zistí, že na zem zložila skutočnú Dolly Parton. 

Zdroj: brightside.me

14. Eddie Murphy 

V snímke Zamilovaný profesor sa medzi mnohými hviezdami objavil aj komik a herec Eddie Murphy. No spoznať ho mohli len naozaj pozorní fanúšikovia. 

Zdroj: brightside.me

15. James Franco 

Vo filme Spring Breakers hrá James naozaj zvláštnu postavu. Niektorí diváci neverili, že ide naozaj o tohto herca. 

Zdroj: brightside.me

TV Program

12:00 Noviny o 12:00
12:30 Top Star
11:30 Prestreté
12:45 Profesionáli III.
11:40 Nákupné maniačky
13:10 Kutyil s.r.o. II.
12:05 Bolek a Lolek idú do sveta
12:25 Krtko
11:45 Americká Miss India
13:35 Přijímačky