Na čo môžete zájsť do kina? Vybrali sme pre vás tri novinky a všetky sa oplatí vidieť!

Na čo môžete zájsť do kina? Vybrali sme pre vás tri novinky a všetky sa oplatí vidieť!

Akčná kultovka RÝCHLO A ZBESILO 8, rodinná komédia ŠPUNTI NA VODE a citlivá dráma CHATRČ! Chcete vedieť, ako fanúšikovia Rýchlo a zbesilo pomáhajú tvoriť túto sériu? Čím pripomínajú Špunti na vode komédiu storočia, S tebou mě baví svět? Vďaka čomu vám snímka Chatrč pomôže nájsť cestu životom? Odpovede nájdete v relácii o kinopremiérach.
Charlize Theron Charlize Theron Zdroj: cinemart.sk

Rýchlo a zbesilo 8

​Tešiť sa môžu najmä fanúšikovia série Rýchlo a zbesilo a herca Vina Diesela. Sedmička bola skvelá, no osmička je ešte lepšia a to aj vďaka novému zloduchovi v ženskom vydaní, ktorého stelesnila krásna Charlize Theron. Tak toto by ste si určite nemali nechať ujsť!

špunti na vode Špunti na vode Zdroj: Magic Box Slovakia

Špunti na vode

​Keď sa traja oteckovia vyberú so siedmimi deťmi na splav, môže to dopadnúť všelijako, určite však nebude núdza o vtipné situácie. To si môžete byť istí. Film pre veľkých aj malých divákov pohladí dušu a zaručene sa aj dobre zabavíte. Čakajú na vás ľahké dialógy zo života v podaní skvelých českých hercov ako Anna Polívková, Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová či Pavel Liška. Sekundovať im budú talentovaní detskí herci.

Chatrč Chatrč Zdroj: Forum film

​Chatrč

Chatrč je dojímavý film nakrútený podľa bestselleru Williama P. Younga. Je to príbeh muža, ktorý príde o dieťa a nedokáže sa s tým vyrovnať. Ako sa dá s takouto stratou žiť ďalej?  Dá mu stretnutie s Bohom odpoveď na otázky, ktoré zožierajú jeho dušu? V hlavných úlohách uvidíte Oliviu Spencer a Sama Worthingtona. Film sa stal v USA trhákom.

Najnovšie epizódy

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:50 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
06:35 Súdna sieň
05:10 Hoď svišťom
05:40 Kutyil s.r.o.
06:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:00 Holka k sežrání
07:40 LOL
09:30 Bobule