Krásna Charlize nabonzovala, prečo jej prekážalo bozkávať Vina Diesela.

13.04.2017 19:48 Kinosála.sk Fenomény
Krásna Charlize nabonzovala, prečo jej prekážalo bozkávať Vina Diesela. Zdroj: Profimedia
Počas talkšou u Ellen DeGeneres sa oscarová herečka zdôverila aj s tým, že sa jej nedarí nájsť chlapa. A čo všetko už musela podstúpiť, aby sa to zmenilo.

Patrí k najúspešnejším a najkrajším herečkám Hollywoodu. Jej tvár a telo zdobia mnohé titulky magazínov a snívajú o nej davy mužov. Ale Charlize má na nich tak trochu smolu. Takmer desať rokov tvorila stabilný pár s írskym hercom Stuartom Townsendom. Ich láske však, namiesto svadobných zvonov, odzvonilo. 41-ročná kráska si po rozchode adoptovala chlapčeka Jacksona a v roku 2015 do rodiny pribudla dcérka August. Oscarová herečka, ktorá tvorila pár aj s búrlivákom Seanom Pennom, je šťastná slobodná mama. No kamarátke Ellen sa  tento týždeň pred kamerami priznala, že byť zadaná by bolo tiež fajn.

Zdroj: Profimedia
Lenže ako a kde pána Pravého nájsť? „ Chelsea (Handler) mi v januári ukázala appku, na ktorej randia celebrity. Chlapi sú tam v rôznych polohách, polonahí a tak. Bola som v miernom šoku. Na tej zoznamke ti chlapi začnú vypisovať veci typu ,Hey, sexi!' Je to divné. Ja som v tomto nejaká staromódna. Potrebujem, aby ma kamoška klasicky s niekým zoznámila! Nemám chuť čítať povrchné nezmysly od chlapov, ktorých nepoznám.”

Takí sme boli...so Stuartom. Takí sme boli...so Stuartom. Zdroj: Profimedia
Charlize sa vyjadrila aj na tému TOHO bozku v Rýchlo a zbesilo 8. „ Ja nechápem, prečo sa Vin o tom všade zmieňuje! Vraj som si s ním ten bozk užila. Blbosť! Veď je zjavné, že to Cipher núti Dominica k bozku. On sa iba nebráni, lebo je zmanipulovaný. Vin sa pritom vôbec nehýbal. Ten bozk pôsobí na kamere tak, akoby som atakovala jeho tvár. Ja si v reálnom živote potrpím u chlapov na väčšiu proaktivitu,” dodala so smiechom predstaviteľka zákernej hackerky Cipher.
Takmer dokonalá rodinka...ani so Seanom to nevyšlo. Takmer dokonalá rodinka...ani so Seanom Pennom to nevyšlo. Zdroj: Profimedia
Charlize sa popri starostlivosti o dve deti aktívne venuje nakrúcaniu. Okrem aktuálnej akčnej pecky Rýchlo a zbesilo 8 ju v júli uvidíme v kinách v úlohe tajnej agentky Lorraine vo filme Atomic Blonde. Jej postava je supersexi, no smrteľne nebezpečná. Nepriateľov vo filme neľútostne mláti lodičkami. To  hádam neodradí záujemcov o rande s ňou;)

Trailer Atomic Blonde:

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 SILNÉ REČI
23:25 Spravodlivosť v krvi VI.
20:35 James Bond: Jeden svet nestačí
23:20 Vikingovia III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi II.
21:55 Pohledný mizera
23:40 Power Rangers: Strážci vesmíru