Aké sú rozkošné! 12 bábätiek, ktoré sa narodili tento rok celebritným párom!

Aké sú rozkošné! 12 bábätiek, ktoré sa narodili tento rok celebritným párom! Zdroj: https://www.instagram.com/rosiehw/?hl=sk
Bol to rok celebritných dvojčiat.

Gal Gadot a Yaron Versano

Zdroj: https://www.instagram.com/gal_gadot/

​Po impozantnom natáčaní filmu Wonder Woman počas piatich mesiacov tehotenstva, herečka privítala v marci na svet svoju druhú dcérku, Mayu. Gal a jej manžel Yaron sa tešili zo svojho prvého potomka v roku 2011. Herečka oznámila túto na Instagrame sladkou rodinnou fotkou.

Marion Cotillard a Guillaume Canet

Zdroj: https://www.instagram.com/marioncotillard/?hl=sk

​V marci sa narodila francúzskej herečke a jej manželovi - režisérovi, dcéra Louise. Pár už má spolu 5-ročného syna Marcela.

Natalie Portman a Benjamin Millepied

Zdroj: https://www.instagram.com/natalieportmanlove/

​Herečka a choreograf v marci privítali na svet svoje druhé dieťa, dcérku Amaliu. Pár, ktorý sa vzal v roku 2012, už má spolu 5-ročného syna menom Aleph.

Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Zdroj: https://www.instagram.com/rosiehw/?hl=sk

​Modelke a hercovi sa narodilo ich prvé dieťa, syn Jack Oscaar Statham, 24. júna 2017. Čerstvá mamička zdieľala sladkú fotografiu na svojom Instagrame.

Amatus Sami-Karim a Mahershala Ali

Zdroj: https://www.instagram.com/mahershalaali/

​Niekoľko dní predtým, než Ali získal Oscara za najlepšieho herca za film Moonlight, jeho žena porodila ich prvé dieťa: dcéru menom Bari Najma.

Sophie Hunter a Benedikt Cumberbatch

Zdroj: Isifa

​Pár privítal svoje druhé dieťa, syna Hala Audena Cumberbatcha, 3. marca. Teraz už tvoria štvorčlennú rodinu, dvojica má ešte dvojročného syna Christophera "Kita" Carltona.

Amanda Seyfried a Thomas Sadoski

Zdroj: Instagram

​Pár privítal tento rok svoje prvé dieťa, dievčatko. Herečka povedala, že neprezradí verejnosti meno svojej dcéry v záujme zachovania súkromia svojej rodiny.

Irina Shayk a Bradley Cooper

Bradley Cooper a Irina Shayk Bradley Cooper a Irina Shayk Zdroj: profimedia.sk

​V apríli sa tomuto páru narodilo ich prvé dieťa, menom Lea de Seine Shayk Cooper. Napriek tomu, že modelka a herec boli ohľadom narodenia svojej dcéry relatívne ticho, fotografom sa podarilo zachytiť celú rodinku v Kalifornii aj New Yorku.

Zooey Deschanel a Jacob Pechenik

Zdroj: profimedia.sk

​Páru sa tento rok narodilo ich druhé dieťa, syn menom Charlie Wolf Pechenik. Sú už rodičmi dvojročnej dcéry Elsie Otter.

Amal a George Clooney

Zdroj: Profimedia

​Tento pár privítal v júni dvojičky, dievča a chlapca menom Ella a Alexander. Hoci sa manželia rozhodli, že nebudú zdieľať žiadne fotografie svojich novorodencov, na verejnosť sa dostali snímky paparazzov.

Tasha McCauley a Joseph Gordon Levitt

Joseph a Tasha sa stali manželia, Joseph a Tasha sa stali manželia, Zdroj: Reprofoto/People

​Páru sa v júli narodilo ich druhé dieťa, chlapec. Keďže sa rozhodli strážiť si svoje súkromie, neprezradili meno ani žiadne iné podrobnosti o svojom novorodencovi.

Lake Bell a Scott Campbell

Zdroj: https://www.instagram.com/lakebell/

​Herečka a tatér uvítali v júni svoje druhé dieťa, syna Ozzyho. Pár mal svadbu v roku 2013 a spolu už majú aj 2-ročnú dcéru Novu.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:50 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:10 Hoď svišťom
05:40 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Holka k sežrání
07:40 LOL