Ben Affleck pomohol ťažko chorému chlapčekovi splniť jeho prianie!

Ben Affleck pomohol ťažko chorému chlapčekovi splniť jeho prianie!
Tento príbeh je dôkazom toho, že Ben Affleck nie je superhrdinom len na filmovom plátne.

Fanúšik Batmana, len 11-ročný Mukuta, utečenec z Konga, trpel rakovinou, s ktorou bojoval v nemocnici v Altlante. Smrteľne chorý chlapček mal len dve želania. Znovu sa stretnúť so svojou celou rodinou (jeho mama a štyria ďalší súrodenci sú ešte stále v Afrike) a stretnúť svojho najobľúbenejšieho superhrdinu – Batmana.

Zdroj: imdb.com

Nemocnica zo začiatku požiadala len o dvojníka tohto superhrdinu, no vďaka sociálnym sieťam sa správa o malom Mukutovi dostala aj k reálnemu predstaviteľovi Batmana – Benovi Affleckovi. Ten v tom čase natáčal svoj film na Havaji, no rozhodol sa, že Mukutuvi zatelefonuje cez Skype a budú sa môcť vidieť aspoň takto.

Po tomto telefonáte sa Ben rozhodol splniť aj druhé prianie na Mukutovom zozname. Sľúbil, že zaplatí všetky výdavky Mukutovej mame, aby ho mohla prísť navštíviť z utečeneckého tábora v Zimbabwe. Ukázal tak, že človek nepotrebuje masku alebo plášť na to, aby sa stal superhrdinom.

Nanešťastie sa Mukutovi nepodarilo stretnúť s jeho mamou, napriek Benovej snahe. Len 11-ročný chlapec podľahol zákernej chorobe, predtým však stihol so svojou mamou telefonovať cez Skype a vidieť ju aspoň takto. K celej tragédii sa Ben vyjadril na Twitteri. 

Mukuta bol silný a odvážny mladý muž. Posielam úprimnú sústrasť jeho rodine.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:50 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
11:25 NOVÉ BÝVANIE
12:50 NOVÁ ZÁHRADA
10:55 Tequila a Bonetti
12:00 MacGyver
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
11:15 Americká Miss India
13:00 Dvě svatby