Paul Walker by oslávil 45. narodeniny! Jeho brat mu venoval TOTO dojemné video!

Paul Walker by oslávil 45. narodeniny!  Jeho brat mu venoval TOTO dojemné video! Zdroj: profimedia.sk
Paulova rodina robí čo môže, aby sme nikdy nezabudli na jeho pamiatku.

Paul Walker by mal 12. septembra 45 rokov, no bohužiaľ po tragickej autonehode v novembri 2013, hviezda filmu Rýchlo a zbesilo, zomrela. Od tejto nešťastnej udalosti sa jeho rodina rozhodla udržať jeho pamiatku nažive najmä prostredníctvom charitatívnej práce.

View this post on Instagram

You would be 45 today bro. We love you, miss you and try to honor you in the best ways we can. You were generous, thoughtful and a total badass. Always leading by actions rather than words and an inspiration to so many all over the world. In honor of Pdub’s birthday I am excited to announce the 4th annual #Game4Paul online charity stream set for October 11th. Proceeds support @reachoutww and its efforts. Check out the link in my bio now or go to www.game4paul.com Special thank you to: @johnbrotherton and @brettclaywell and so many others that help to make this possible every year @paulwalker #xbox #comingsoon #charitystream #paulwalker #thefastandthefurious #roww #reachoutworldwide #dogood

A post shared by Cody Walker (@codybwalker) on

Ako hovorí Cody, Paulov brat, vo svojom príspevku na Instagrame: "Milujeme ťa, chýbaš nám a snažíme si ťa pripomínať čo najlepším spôsobom." V tomto odkaze môžeme vidieť sprievodné video ku štvrtému výročiu akcie s názvom Game4Paul, vďake ktorej zbierajú peniaze pre spoločnosť Reach Out Worldwide, neziskovú organizáciu, ktorú založil Paul v roku 2010, po ničivom zemetrasení na Haiti.

Paulova dcéra Meadow založila na počesť svojho zosnulého otca zbierku Paula Walkera, ktorej cieľom je ochrana voľne žijúcich živočíchov. Rodina sa tiež zúčastnila na tvorbe dokumentu, v ktorom máme možnosť nazrieť do Paulovho života. V Ja som Paul Walker uvidíte domáce videá zo života jeho rodiny a rozhovory s Paulovou rodinou, priateľmi aj kolegami.

TV Program

15:05 Súdna sieň
15:55 Súdna sieň
14:55 Profesionáli II.
15:55 Simpsonovci XXVIII.
15:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
16:05 Vražedné Miami
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
14:40 Bod zlomu
16:45 Můj šálek kávy