Kto je Callum Turner? Posvietili sme si na staršieho brata z rodiny Scamanderovcov!

Kto je Callum Turner? Posvietili sme si na staršieho brata z rodiny Scamanderovcov!
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny priniesli do čarodejníckeho sveta mnoho nových postáv. Jedna nás však zaujala viac, než ostatné.

Nedá sa povedať, že by Grindelwaldove zločiny začali kariéru mladého 28-ročného londýnskeho herca Calluma Turnera, no mnoho fanúšikov si ho všimlo práve vďaka tomuto hitu, ktorý momentálne beží v kinách. 

Zdroj: updatenewsbulletin.com

Zdroj: eonline.com

Vo filme hral úspešného zástupcu oddelenia aurorov a zároveň neobľúbeného brata Newta Scamandera - Theseusa. Mnoho skalných fanúšikov Harryho Pottera si myslelo, že pôjde o otravného brata, no boli milo prekvapení, keď sa ukázalo, že Theseusovi na bratovi naozaj záleží. Toto u nich vyvolalo ešte väčší záujem, s ktorým sa nehanbili pochváliť na Twitteri. Z Theseusa a Newta sa stalo nové obľúbené bratské duo. 

Ak by ste mali záujem vidieť Calluma aj v iných snímkach, objavil sa napríklad po boku Kate Beckinsale a Piercea Brosnana vo filme The Only Living Boy in New York či v minisérii od britskej televízie BBC - Vojna a mier.

Zdroj: punchdrunkcritics.com

Callum randí s herečkou Vanessou Kirby, známou zo seriálu The Crown či z poslednej časti Mission: Impossible. Spolu sa objavili vo filme Za kráľovnú a za vlasť. 

Zdroj: marieclaire.com.au

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:40 TOP STAR
13:10 OCHRANCOVIA
12:50 Simpsonovci XX.
13:20 Simpsonovci XX.
12:05 Fantastické torty
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
11:25 Breakdance Girl
13:10 Cirkus