Miley Cyrus vymenila šatník a vyzerá ako správna dáma: Čo hovoríte na túto zmenu?

Miley Cyrus vymenila šatník a vyzerá ako správna dáma: Čo hovoríte na túto zmenu? Zdroj: SITA
Miley je dôkazom toho, že pre módu nemusia trpieť žiadne zvieratá.

Zriedkavo sa niekomu podarí do svojich outfitov preniesť aj svoju životnú filozófiu, no Miley Cyrus je v tom profíčka. Práve teraz sa nachádza v Londýne, kde propaguje svoju novú pesničku "No Breaks Like a Heart". Tú naspievala s hudobníkom Markom Ronsonom. Popová hviezda, herečka a dlhoročná aktivistka za práva zvierat využila túto príležitosť na to, aby predviedla tie najlepšie kúsky, pre ktoré nemuselo trpieť žiadne zvieratko. V prvý deň mala na seba vintage umelú kožušinu, ktorú mala prehodenú cez krátky overal a kovbojské topánky z vegánskej kože. Tento vzhľad je nielen elegantný, ale odráža aj etické princípy, ktoré Miley má.

Celočiernu farebnú schému použila aj v nasledujúce dni. Dôležité pre ňu je najmä to, že pri tvorbe týchto kúskov nebola použitá žiadna krutosť a dohromady tvoria reprezentatívne a elegantné outfity.

Zdroj: www.vogue.com

​S použitím veganských verzií kožušiny, kože a vlny Miley dokazuje, že vzdať sa autentických materiálov neznamená, že musíme obetovať štýl. Čoraz viac svetových značiek sa samé vzdávajú koží a vyhýbajú sa škodlivým praktikám.

Miley Cyrus za túto myšlienku tlieskame a držíme jej v tomto snažení palce aj do budúcnosti!

TV Program

10:55 SUPER KARAOKE
11:50 MILÁČIKOVO
10:55 NOVÉ BÝVANIE
12:20 Tajné životy boháčov IV.
11:00 Veľké upratovanie: New York I.
12:05 INKOGNITO
10:50 Volám sa Caillou V.
11:20 Fix a Foxi
09:50 Rande naslepo
11:50 Vánoční show