Tieto seriály zmeškali svoju šancu na dokonalý koniec!

Tieto seriály zmeškali svoju šancu na dokonalý koniec!
Ktoré seriály začali skvelo, nabrali mnoho fanúšikov, no nakoniec skončili sklamaním?

Sherlock (2010-2017) 

Tvorcovia Mark Gatiss a Steven Moffat priniesli postavu od Arhura Conana Doyla do dnešnej doby a bol to veľmi dobrý nápad. Seriál mal veľký úspech a obsadenie bolo skvelé. Benedict Cumberbatch a Martin Freeman sú aj vďaka tomuto seriálu dvaja z najobľúbenejších britských hercov. Na štvrtú sériu však boli zmiešané kritiky a zdá sa, že sa tvorcovia ani nesnažili veľkolepo ukončiť tento seriál. 

Zdroj: ft.com

Vtierka Castle (2009-2016)

Ironický a sympatický spisovateľ Richard Castle bol partnerom serióznej a ambicióznej detektívky Kate Beckettovej. Diváci sa do nich hneď zamilovali. Počas siedmich sezón si seriál držal vysoký štandard, no posledná séria divákov jednoducho nudila. Sledovanosť klesla a seriál bol zrušený. 

Zdroj: Amazon.com

Prison Break (2005-2017) 

Prvé dve série získali výborne ohlasy ako u kritikov, tak u divákov, no tento štandard si už seriál naďalej neudržal.

Zdroj: independent.co.uk

​Dexter (2006-2013) 

Diváci boli z finále seriálu Dexter takí sklamaní, že ho označili  za najhoršie ukončenie všetkých čias. Prvá séria bola veľmi obľúbená, no zdalo sa, že seriál bol len horší a horší a posledná, šiesta, séria získala hrozné recenzie. 

Kravaťáci (2011-2019) 

Diváci sa zamilovali do každodenného života právnického tímu, no vydržalo to len päť sérií. Potom začala sledovanosť prudko klesať. Patrick J. Adams a Meghan Markle zo seriálu odišli a aj to bol dôvod nízkej sledovanosti. 

Zdroj: people.com

Veľké malé klamstvá (2017-2019)

Prvá séria ohromila mnohých a zdalo sa, že sme videli perfektnú minisériu. Keď však prišla druhá séria, prišlo s ňou aj sklamanie a nedokázala to zachrániť ani nová postava, ktorú hrala Meryl Streep. 

Zdroj: bleedingcool.com

O.C. California (2003-2007) 

Prvé dve série sú skvelým príkladom na dobrý tínedžerský sériál. S treťou sériou však scenáristi nevedeli pre hlavné postavy vymyslieť už nič nové a ukázalo sa to aj na sledovanosti. 

Zdroj: Amazon.com

Gossip girl (2007-2012) 

Prvá séria to odpálila perfektne. Avšak každou novou sériou sledovanosť len klesala. Mnohých napriek klesajúcej kvalite zaujímalo najväčšie tajomstvo celého seriálu a tak ho sledovali až do konca. Diváci s ním však vo všeobecnosti spokojní neboli. 

Zdroj: wonderwall.com

13 Reasons Why (2017-2020)

Prvá séria tohto seriálu bola skvelá a poukázala na mnoho sociálnych problémov. Finále bolo logické a skvele ukončilo príbeh. Avšak ťahať to počas ďalších troch sérií bolo hrozné rozhodnutie a nepotešilo takmer nikoho. 

Zdroj: whats-on-netflix.com

TV Program

23:20 Modrý kód
01:00 Bez servítky
23:00 Môj dokonalý ex
01:20 Simpsonovci I.
23:50 Plastiková nevesta
00:50 Divoké kone
23:50 No, počkaj!
00:00 Rapotáčik 3
22:00 Plán útěku 2
23:55 Kurýr: Zásilka smrti