Jason Momoa: Po veľkom úspechu hladoval a bol v dlhoch! Ako sa to stalo?

Jason Momoa: Po veľkom úspechu hladoval a bol v dlhoch! Ako sa to stalo? Zdroj: instyle.com
Predstaviteľ Aquamana priznáva, že si nemohol nájsť prácu po úspechu v seriáli Hra o tróny.

Aj veľké hviezdy môžu mať problém s hľadaním si práce. Po tom, čo hral v úspešnom seriáli Hra o tróny si aj Jason myslel, že bude úlohy hľadať oveľa ľahšie, no ani nevedel, ako sa mýlil. Jeho rodina v istom čase dokonca hladovala a boli v dlhoch. 

Momentálne hrá Jason Aquamana a uvidíme ho aj v očakávanom filme Duna. Ak si správne pamätáte, Jason nehral v seriáli Hra o tróny dlho. Objavil sa len v prvej sérii, no aj tak si ho každý spájal s menom Khal Drogo a práve preto si nevedel nájsť inú prácu. Všetci sa obávali, že v Jasonovi diváci uvidia stále len Khala Droga. 

Zdroj: instyle.com

"Po mojom účinkovaní v Hre o tróny sme hladovali. Nevedel som dostať prácu. Bolo to pre mňa veľmi náročné obdobie, hlavne keď som mal malé deti a bol som v dlhoch," priznal obľúbený herec. Jason je ženatý s herečkou Lisou Bonet, s ktorou má 2 deti. 

Zdroj: instyle.com

Jason v nedávnom rozhovore pre magazín InStyle tiež priznal, že bol v škole šikanovaný a aj dosť často bitý. Pri pohľade na herca, ktorý ma 1,93 metra sa tomu ťažko verí, no je to tak. Jason začínal v seriáli Baywatch Hawaii a sám priznal, že na konkurz šiel len baliť dievčatá. Keď dostal jednu z hlavných úloh rozhodol sa vzdať štúdia morskej biológie a naplno sa chcel venovať herectvu. "Nevedel som si 3 či 4 roky ani zohnať agenta," spomína na svoje začiatky. Našťastie, Momoa má momentálne kalendár plný až do roku 2024. 

Zdroj: instyle.com

Jason sa momentálne venuje umeniu, ale aj záchrane planéty pred množstvom plastov, ktoré ju ohrozuje. V rozhovore rozprával aj o tom, že je skeptický voči ľuďom, ktorí znehodnocujú biologické rozdiely medzi pohlaviami. "Všetci máme ženskú a mužskú stránku v našom vnútri a musíme ich chrániť obe," hovorí. Na svojom zápästí a vo svojich vlasoch nosí stále ružovú gumičku, čo sa pomaly stáva jeho poznávacím znamením. "Ružová je taká pekná farba a som si celkom istý svojou mužnosťou. Vôbec ma nezaujíma, čo si ľudia o tom myslia," dodáva. 

Zdroj: instyle.com

Jason má tiež mnoho tetovaní, no jedno z najzaujímavejších je výrok francúzskeho básnika Charlesa Baudelaire: "Être toujours ivre". Rovnaké tetovanie má aj jeho nevlastná dcéra, herečka Zoë Kravitz, ktorej rukopisom ho majú vytetované. S Jasonom majú naozaj blízky vzťah, chodia spolu liezť po skalách a majú rovnaký boho-rockerský štýl. Ich tetovanie znamená "byť stále opitý". "Viete, znamená to byť opitý životom, nie nevyhnutne byť stále naozaj opitý," vysvetlil Jason so smiechom. 

Zdroj: instyle.com

TV Program

09:35 Súdna sieň
11:00 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
10:45 Poklady z blšáku II.
11:30 Prestreté
12:45 Profesionáli III.
10:20 Prestreté
11:40 Nákupné maniačky
13:10 Kutyil s.r.o. II.
10:55 Zabi nudu! II.
11:05 Rybičky Flip a Flap
11:15 Tom a Lili
10:05 Mysli jako pes
11:45 Americká Miss India
13:35 Přijímačky