Rodinu si človek nevyberá, no kamarátov áno. Tieto hviezdy poznajú cenu skutočného priateľstva

19.04.2017 22:46 Kinosála.sk Fenomény
Rodinu si človek nevyberá, no kamarátov áno. Tieto hviezdy poznajú cenu skutočného priateľstva
V Hollywoode panujú pretvárka, intrigy, bulvárne výmysly a boje o lukratívne pracovné ponuky. To je trpká pravda! No aj herecké celebrity potrebujú empatických a diskrétnych kamošov do dažďa. Títo šťastlivci ich skutočne našli:

1. Sandra Bullock a Ryan Reynolds:

Poznajú sa dlhšie, no v 2009 ich ako kolegov spojila komédia Návrh (The Proposal). Ich kamarátske puto preverila drsná realita! Obom totiž zakrátko krachli manželstvá! Ryanovi so Scarlett Johansson a Sandra sa dočkala obrovského šoku od Jesseho Jamesa. Ten ju podvádzal na každom kroku a herečka o ničom netušila. Synčeka Louisa, ktorého si adoptovali spoločne, vychováva iba Sandra. Ujo Ryan, ktorý jeho mamine v ťažkých chvíľach utieral slzy, ho smie rozmaznávať výletmi do Disneylandu.

Zdroj: Getty Images
2. Robert Pattinson a Katy Perry:

Predstaviteľ Edwarda Cullena, ktorého kamarátom je aj herec Tom Sturridge, sa s Katy pozná dlhé roky. Ona bola vtedy neznáma speváčka s veľkým snom a Robert začínajúci herec. Úspechy prežívali spoločne. Katy prerazila songom I Kissed a Girl a Robert sa upísal slávnej upírskej ságe. A potom sa karta obrátila. Robertovi (opakovane) zlomila srdce Kristen Stewart a Katy dostala s príchodom roka 2012 od Russella Branda (dnes už legendárnu) smsku so žiadosťou o rozvod. Pred niekoľkými mesiacmi ich kamarátstvo opäť preverila dráma. Katy totiž dostala kopačky od Orlanda Blooma. A Robert ju v tom opäť nenechal samú;)

Zdroj: Getty Images
3. Beyoncé a Gwyneth Paltrow:

Občas sa udejú aj takéto divy a dve divy sa stanú kamarátkami! Aj keď na začiatku bolo kamarátstvo ich mužov hudobníkov: Chrisa Martina a Jay-Z. Kráľovná Bey a majiteľka GOOP Gwyneth sa spontánne stretli na šálke čaju v Londýne a zistili, že ich spája láska k vareniu a rodinným tradíciám! Obe hviezdy si rozumejú dodnes. A  napriek tomu, že sa Gwyn s Chrisom rozviedli, absolvujú spoločne každoročne dovolenku vo štvorici. Spolu s deťmi.

Zdroj: Profimedia
4. Salma Hayek a Penelope Cruz:

Krásne herečky spojil ich hispánsky pôvod a herecké neúspechy! Kedysi boli outsiderky a bojovali o každú hereckú rolu. Dnes sa im klania celý Hollywood. Mexičanka Salma je vplyvnou filmovou producentkou a manželkou miliardára Pinaulta. Oscarová Penelope je nielen herečka, ale aj úspešná obchodníčka s realitami v jej rodnom Španielsku. A filmové scenáre sa im stále hrnú...

Zdroj: Profimedia
5. Jennifer Lawrence a Amy Schumer:

Vzhľadovo rozdielne, dušou rovnako bláznivé. Komička Amy a oscarová kráska Jen sa spoznali na párty u kamaráta a odrazu mali pocit, že sa poznajú odjakživa. Obe si rady vypijú, nediétujú, utešujú sa po rozchodoch, robia si žarty z iných, aj so seba. A aktuálne pracujú na spoločnom filme. Bude uletený ako ony?

Zdroj: Profimedia
6. Leonardo DiCaprio a Tom Hardy:

Leo si, zdá sa, rozumie s každým kolegom. Do jeho chlapskej partie patria aj Tobey Maguire, Jack Nicholson, Robert DeNiro, Jamie Foxx, Orlando Bloom, a najnovšie aj Tom Hardy. Herci sa spoznali na natáčaní Zmŕtvychvstania (The Revenant), no sadli si okamžite. Tom už stihol párty na Leovej jachte a dokonca si musel dať, po prehratej stávke, urobiť bolestivé tetovanie. Chalanov však nespojili žúrky, ale láska k ochrane životného prostredia a charita, na ktorú obaja prispievajú!

Zdroj: Profimedia
7. Jennifer Aniston a Courtney Cox:

Tieto dve dámy nemôžeme vynechať! Ich priateľstvo trvá dlhé roky (ako všetci vieme, už od čias natáčania Priateľov). Ich vzájomnú obetavosť (a diskrétnosť) overili rozvody (na oboch stranách), problémy s počatím (Courtney sa podarilo otehotnieť), bolestivé rozchody a verejné nevery, starnutie a boje o úlohy (áno, aj Jennifer to pozná). Ich vzťah je postavený na skutočne pevných základoch a úprimnosti. Dámy, nech vám to vydrží!

Zdroj: Getty Images

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 SILNÉ REČI
23:25 Spravodlivosť v krvi VI.
20:35 James Bond: Jeden svet nestačí
23:20 Vikingovia III.
22:00 Myšlienky vraha II.
22:55 ŽREBOVANIE
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi II.
21:55 Pohledný mizera
23:40 Power Rangers: Strážci vesmíru