To je úprimnosť! Herečka priznala, že jej zo stresu v práci vypadli zuby

15.06.2017 13:00 Kinosála Fenomény
To je úprimnosť! Herečka priznala, že jej zo stresu v práci vypadli zuby Zdroj: Getty
Zdá sa, že herecké povolanie je skutočne stresujúce. Aspoň podľa slov jednej z hollywoodskych hviezd, ktorá stále patrí medzi najkrajšie ženy v hereckej branži. Bývalá manželka Bruca Willisa v televíznej talkšou Jimmyho Kimmela bez rozpakov oznámila, že pre následky stresu musela navštíviť aj zubára...

Demi Moore sa čoskoro predstaví divákom v bláznivej komédii Divoká babská jazda. O jej postave prezradila, že je to náruživá dáma menom Lea, ktorá vyhľadáva vzrušujúce sexuálne dobrodružstvá...

Zdroj: Getty
Hviezda romantickej drámy Duch však nezostala iba pri žartovaní. Šokovanému moderátorovi i publiku odhalila trpkú pravdu o jej zdravotnom stave. 54-ročná Demi zdôraznila, že trpí stresom a úzkosťou, ktoré sa podpísali nielen na jej duševnom zdraví:

„ Veľmi rada by som povedala, že som si oba zuby vyrazila na skejtborde alebo niečom podobnom. No pravdou je, že mi jednoducho vypadli. Myslím si, že je dôležité priznať to, pretože stres poznáme všetci. Je to tichý zabijak, no v našej branži sa o tom vôbec nehovorí. Našťastie mám skvelého zubára, ktorý mi vyrobil nové zuby. Tie som si dnes nezabudla vložiť, ” dodala so smiechom.

Ako dôkaz ukázala divákom aj fotku, na ktorej vidíme, že jeden zub jej skutočne chýba!

Zdroj: Instagram
​Ako bude jej filmová postava súvisieť so smrťou striptéra počas búrlivej rozlúčky Scarlett Johansson so slobodou, sa dozvieme v kinách už 22. júna!
Zdroj: Itafilm

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:30 Noviny TV JOJ
07:45 Súdna sieň
06:05 Skutočné paničky z Beverly Hills IV.
07:35 Fórky, vtipky XXIV.
06:50 Panelák
08:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:55 Maxík
07:20 Paci Pac
06:35 Hon na skřítky
08:05 Pompeje