9 naozaj bizarných párov!

04.10.2017 15:56 Kinosála Fenomény
9 naozaj bizarných párov! Zdroj: Getty
Niektoré dvojice zo šoubiznisu si k sebe našli cestu aj nepriek tomu, že sa k sebe vôbec nehodili. Tu je 9 párov, o ktorých by ste možno nepovedali, že spolu niečo mali...

Pamela Anderson a Michael Jackson

Pamela Anderson, Michael JacksonPamela Anderson, Michael JacksonZdroj: Getty

​V roku 2009 sa stalo naozaj niečo zvláštne :) Pamela Anderson začala chodiť s Michaelom Jacksonom. "Sú naozaj čudný pár, ale zdá sa, že ich to celkom zasiahlo!“ Povedal vtedy zdroj z ich okolia. 

Elizabeth Taylor a Colin Farrell

Elizabeth Taylor a Colin FarrellElizabeth Taylor a Colin FarrellZdroj: Getty

​Farrell odhalil ich románik v roku 2013 v The Ellen DeGeneres Show. Vysvetlil, že herečku stretol na naozaj nezvyčajnom mieste – v nemocnici. Farrellovi sa práve narodil syn a herečke akurát dávali do srdca stent. Ich náhodné stretnutie prerástlo až do dvojročného vzťahu, ktorý vraj nebol z jeho strany zištný. Farrell v The Ellen DeGeneres Show prezradil: "Chcel som byť manželom č. 8, ale bohužiaľ sme sa rozišli."

Edward Norton a Courtney Love

Edward Norton a Courtney LoveEdward Norton a Courtney LoveZdroj: Getty

​Po tom, ako sa stretli počas nakrúcania filmu Ľud verzus Larry Flint, Norton a Love spolu randili až tri roky! Od roku 1996 do 1999. 

Tom Cruise a Cher

Tom Cruise a CherTom Cruise a CherZdroj: SIPA/Sipa USA

​Trvalo to takmer 30 rokov, kým Cher vyšla s pravdou von. V roku 2008 priznala, že s hercom chodila v 80tych rokoch! Bola s ním však nadmieru spokojná a označila ho za jedného zo svojich piatich najlepších milencov :-)

Evan Rachel Wood a Marilyn Manson

Evan Rachel Wood a Marilyn MansonEvan Rachel Wood a Marilyn MansonZdroj: Getty

​Keď mala herečka 19,  dala sa dokopy s týmto zaujímavým zjavom - hudobníkom Marilynom Mansonom. Títo dvaja sa niekoľko rokov schádzali a rozchádzali, až sa nakoniec v januári roku 2010 zasnúbili. V auguste však svadbu odvolali. „Ľudia prechádzajú rôznymi fázami a robia chyby,“ komentovala to herečka. 

Julia Roberts a Kiefer Sutherland

Julia Roberts a Kiefer SutherlandJulia Roberts a Kiefer SutherlandZdroj: Getty

​V roku 1991 sa Julia Roberts stala skutočnou nevestou na úteku. Zrušila totiž svadbu s Kieferom Sutherlandom, s ktorým sa stretávala vyše roka. Údajne v tom mala prsty aj go-go tanečnica, s ktorou si Sutherland vymieňal nežnosti.

Alanis Morissette a Ryan Reynolds

Alanis Morissette a Ryan ReynoldsAlanis Morissette and Ryan ReynoldsZdroj: Getty

​Tento kanadský pár sa po prvý raz stretol na narodeninovej oslave Drew Barrymore v roku 2002. Chodili spolu 2 roky, až kým Ryan nepožiadal Alanis v roku 2004 o roku. Nikdy sa však nevzali. V roku 2007 sa oficiálne rozišli a v roku 2008 vydala Alanis album Flavors of Entanglementis, ktorý je o jej rozchode s Ryanom.

Owen Wilson a Sheryl Crow

Owen Wilson a Sheryl CrowOwen Wilson a Sheryl CrowZdroj: Getty

Vzťah ​Wilsona a Crow trval pomerne krátko a rozišli sa v roku 2002. "Aj napriek tomu Owena milujem,“ povedala Crow po rozchode. „Je to veľmi talentovaný a úžasný človek!"

 Ted Danson a Whoopi Goldberg

Ted Danson a Whoopi GoldbergTed Danson a Whoopi GoldbergZdroj: Getty

​Tento pár sa dal dokopy po tom, ako spolu v roku 1993 účinkovali vo filme Made in America"Kráčal by som v tieni tejto ženy celý zvyšok svojho života. Zbožňujem ju,“ povedal  Danson. Románik ho dokonca vyprovokoval k rozvodu s jeho manželkou - Casey Coates.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:30 POLICAJTI V AKCII
15:35 Nákupné maniačky
14:25 Simpsonovci XV.
14:55 Panelák
14:30 Vtierka Castle VII.
15:30 Vražedné Miami II.
14:10 Mestečko Wackaville
14:40 Robošváb II.
13:05 Pohledný mizera
14:45 Druhá šance