Wau, to je kráska: Vnučka Charlieho Chaplina sa stala úspešnou herečkou!

Wau, to je kráska: Vnučka Charlieho Chaplina sa stala úspešnou herečkou! Zdroj: profimedia.sk
V ktorých filmoch ste ju mohli vidieť?

Nikdy nemala príležitosť stretnúť sa so svojím legendárnym starým otcom, Charliem Chaplinom alebo so svojím prapradedkom, dramaturgom oceneným Nobelovou cenou Eugenom O'Neillom, ale Oona Castilla Chaplin nepochybne zdedila po nich talent.

Aj napriek tomu, že vyrastala v rodine komikov, Oona nerozmýšľala nad kariérou herečky, pokým nedospela. "Povedala som si, že ak ma vezmú v RADE (Royal Academy for Dramatic Arts), dám sa na herectvo, ale len ak ma vezme táto škola... a oni ma vzali," povedala Oona.

RADA sa neskôr stala jej najlepším rozhodnutím, aké kedy urobila. Táto 32 ročná herečka sa objavila v britských, španielskych a amerických televíznych reláciách a filmoch.

Zdroj: www.shared.com

​Oona Chaplin popiera podobnosť so svojím starým otcom, ale pokiaľ ide o schopnosť tancovať a zmysel pre humor, to ich rozhodne spája. "Bol to neuveriteľný tanečník a aj ja sa viem hýbať," povedala o svojom starom otcovi. A čo sa týka iných podobností, sú to iba fúziky, ktoré občas musím odstrániť," dodala.

Zdroj: www.shared.com

Zdroj: www.shared.com

​Oona v súčasnosti hrá hlavnú postavu v dráme The Crimson Field a tiež po boku Toma Hardyho v Taboo. Dokonca sa objavila v jednej epizóde nedávneho hitu Black Mirror. Medzi jej predchádzajúce pozoruhodné postavy patrí priateľka Johna Watsona v televíznom seriáli Sherlock, Talisu Maegyr v Hre o tróny a Ruth Levinson v The Longest Ride. Tiež sa na chvílu objavila v bondovke Quantum of Solace v roku 2008.

Oona Chaplin Oona Chaplin Zdroj: Verdoux

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:50 Súdna sieň
19:00 Krimi
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:40 ŽREBOVANIE
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas V.
19:00 Súdna sieň
18:40 Požiarnik Sam IX.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti II.
18:10 Kid
20:15 Síla života