Unikli smrti len o vlások: Neuveríte, akým bláznom museli čeliť!

Unikli smrti len o vlások: Neuveríte, akým bláznom museli čeliť!
Našťastie sa im nič nestalo.

Tom Cruise

Zdroj: cbs8.com

​Cruise, rovnako ako zvyšok sveta, nevedel o tom, že je cieľom sériového vraha. Zistil to až o niekoľko rokov neskôr. Colin Ireland zabil päť homosexuálov v rozpätí troch mesiacov v roku 1993. V roku 2014 odhalili nové dokumenty k prípadu a že aj Tom bol jedným z jeho terčov.

Ireland údajne začal herca sledovať po tom, ako ho videl v jednom londýnskom bare a predpokladal, že aj on je gay. Svoje obete lákal do svojho domu, zviazal ich a následne ich uškrtil. Vraha zatkli skôr, než mohol dokončiť svoje plány.

Steven Spielberg

Zdroj: Isifa

​Oscarový režisér sa stal takmer obeťou plánu paranoidného schizofrenického únoscu a vraha. Ochranka našla Jonathana Normana, ktorý sliedil okolo Spielbergovho domu v Malibu v roku 1997, pričom mal pri sebe pásku, putá, nôž a fotografie Spielbergovej rodiny.

Našťastie, Normana chytili predtým, než stihol zaútočiť a následne ho odsúdili na 25 rokov vo väzení. Spielberg počas súdneho procesu svedčil a povedal, že sa naozaj obával o svoj život. "Keby sa Jonathan Norman postavil predo mňa, skutočne by som si myslel, že ma chce znásilniť, zmrzačiť alebo zabiť," povedal.

Miley Cyrus

Zdroj: profimedia

Miley má niekoľko fanatických fanúšikov, no ani jeden sa nevyrovná 16-ročnému chlapcovi, ktorý mal v úmysle uniesť lietadlo a havarovať s ním na jednom z jej koncertov. FBI ho zatkla pri pokuse o prepašovanie pút, pásky a lana na palubu lietadla.

Napriek tomu, že mu pôvodne chceli len pohroziť, FBI pripustila, že tento teenager mal rôzne desivé myšlienky: "Hovoril o tom, kam ide a naznačil, že tam chce aj zomrieť."

Hilary Duff

Zdroj: Facebook/Hilary Duff

​V roku 2006 Hilary Duff chodila so spevákom Joelom Maddenom, čo viedlo k žiarlivosti istého ruského teenagera Maksima Myaskovského. Chlapec sa dokonca presťahoval do Los Angeles, aby bol k nej bližšie. Keď však keď zistil, že chodí s niekým iným, rozhodol sa ju zabiť.

Našťastie, si Hilary a Joel najali včas súkromného vyšetrovateľa, ktorý konfrontoval Myaskovského. Ten sa následne priznal k svojim vražedným úmyslom. Polícia ho zatkla a odsúdila na šesť mesiacov vo väzení.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 S PRAVDOU VON
22:00 SEDEM
20:10 Ja, Frankenstein
22:00 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Dr. House VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Rodinná loupež
21:55 Pán Šanghaje