Kristen Stewart urobila vážne gesto, aby dokázala, že nesúhlasí so smiešnymi pravidlami!

Kristen Stewart urobila vážne gesto, aby dokázala, že nesúhlasí so smiešnymi pravidlami! Zdroj: chochilino.com
Proti nezmyselnému pravidlu sa už predtým postavila aj herečka Marion Cotillard. Kristen to však zobrala ešte vážnejšie.

Kristen Stewart tento rok na festivale v Cannes neprezentuje žiaden svoj film. Je v hlavnej porote, a preto sa zúčastňuje na väčšine premiér. To vyžaduje veľa energie a tiež mnoho outfitov. Červený koberec má svoje pravidlá, aj keď sú väčšinou nepísané. Jedným z nich je aj predpis, že ženy musia nosiť topánky na opätku. 

Zdroj: harpersbazaar.com

Na začiatku festivalu odmietla nosiť opätky Marion Cotillard, ktorá si na hneď prvú udalosť obula nízke čižmy. Najnovšie sa k nej pripojila aj Kristen, keď sa priamo na červenom koberci vyzula. Toto gesto zachytili fotografi z celého sveta. 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Herečka vyjadrila svoj názor na túto tému už minulý rok. "Ak nežiadate mužov nosiť opätky a šaty na červený koberec, nemôžete to žiadať ani odo mňa," povedala pri jednom z rozhovorov.

Zdroj: harpersbazaar.com

​Nevieme, čo hrozí za porušenie tohto nepísaného pravidla alebo či organizátori festivalu uvažujú nad jeho zrušením, no tlak je veľký a v 21. storočí by už nikto nemal ženám hovoriť, čo si smú alebo nesmú obliecť či obuť. Aký máte na to názor vy?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
15:05 Profesionáli III.
16:05 Najlepšie svetové videá II.
15:30 Kosti VII.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
15:25 Sam a Max
15:45 Lovci drakov
14:35 Láska na tři roky
16:20 Tristan a Isolda