Kristen Stewart urobila vážne gesto, aby dokázala, že nesúhlasí so smiešnymi pravidlami!

Kristen Stewart urobila vážne gesto, aby dokázala, že nesúhlasí so smiešnymi pravidlami! Zdroj: chochilino.com
Proti nezmyselnému pravidlu sa už predtým postavila aj herečka Marion Cotillard. Kristen to však zobrala ešte vážnejšie.

Kristen Stewart tento rok na festivale v Cannes neprezentuje žiaden svoj film. Je v hlavnej porote, a preto sa zúčastňuje na väčšine premiér. To vyžaduje veľa energie a tiež mnoho outfitov. Červený koberec má svoje pravidlá, aj keď sú väčšinou nepísané. Jedným z nich je aj predpis, že ženy musia nosiť topánky na opätku. 

Zdroj: harpersbazaar.com

Na začiatku festivalu odmietla nosiť opätky Marion Cotillard, ktorá si na hneď prvú udalosť obula nízke čižmy. Najnovšie sa k nej pripojila aj Kristen, keď sa priamo na červenom koberci vyzula. Toto gesto zachytili fotografi z celého sveta. 

Zdroj: harpersbazaar.com

​Herečka vyjadrila svoj názor na túto tému už minulý rok. "Ak nežiadate mužov nosiť opätky a šaty na červený koberec, nemôžete to žiadať ani odo mňa," povedala pri jednom z rozhovorov.

Zdroj: harpersbazaar.com

​Nevieme, čo hrozí za porušenie tohto nepísaného pravidla alebo či organizátori festivalu uvažujú nad jeho zrušením, no tlak je veľký a v 21. storočí by už nikto nemal ženám hovoriť, čo si smú alebo nesmú obliecť či obuť. Aký máte na to názor vy?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:45 Profesionáli VIII.
20:40 Tučné babenky
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti IX.
19:40 Sníček
20:00 Príbehy dvoch myší II.
18:10 Kid
20:15 Síla života