Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!

Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!
Pokiaľ ide o ženy, vo väčšine prípadov je ich najväčším strachom to, že si niekto v ten istý deň oblečie to isté čo ony. Ako zvádli túto nepríjemnosť celebrity na červenom koberci?

Aubrey Plaza a Elizabeth Olsen 

Tieto dve herečky a kamarátky si na premiéru ich filmu zámerne obliekli tie isté šaty od Marca Jacobsa. Výber rovnakých šiat však mal pôvod v príbehu snímky, kde jedna žena napodobňuje druhú a snaží sa byť rovnako úspešná. Šaty im však obom svedčali, čo je najdôležitejšie. 

Zdroj: vanityfair.com

Sara Sampaio a Emily Ratajkowski

Modelky sa na červenom koberci veľmi dobre pobavili, keď prišli na to, že majú na sebe oblečené presne to isté. Išlo o šaty z módného domu Cushnie et Ochs.

Zdroj: dailymail.co.uk

Nicole Richie, Mandy Moore a Minka Kelly

Napriek tomu, že ide o rovnaké šaty, Mandy si zvolila čiernu zatiaľ čo jej dve kamarátky stavili na bielu. Každá z nich však ukázala jedinečnosť.

Zdroj: eonline.com

Jamie Lee Curtis Sigourney Weaver 

Nevieme, či bola náhoda, že herečky Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver prišli na premiéru filmu Zase ona! oblečené v rovnakých šatách, no vyzerá to tak, že im to vôbec nevadí.

Zdroj: pinterest.com

​Naomi Watts a Mina Shalabi

Ešte v roku 2009 si tieto dve herečky obliekli na filmový festival tie isté šaty. Na červenom koberci sa síce nestretli, no na party, na ktorú obe mierili, už určite áno. 

Zdroj: cosmopolitan.com.au

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:25 EXTRÉMNE PRÍPADY
05:35 Ochranca II.
07:25 Panelák
07:05 Agi Bagi
07:25 George a Martha
05:45 Špionáž
07:40 Bláznivé námluvy