Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!

Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!
Pokiaľ ide o ženy, vo väčšine prípadov je ich najväčším strachom to, že si niekto v ten istý deň oblečie to isté čo ony. Ako zvádli túto nepríjemnosť celebrity na červenom koberci?

Aubrey Plaza a Elizabeth Olsen 

Tieto dve herečky a kamarátky si na premiéru ich filmu zámerne obliekli tie isté šaty od Marca Jacobsa. Výber rovnakých šiat však mal pôvod v príbehu snímky, kde jedna žena napodobňuje druhú a snaží sa byť rovnako úspešná. Šaty im však obom svedčali, čo je najdôležitejšie. 

Zdroj: vanityfair.com

Sara Sampaio a Emily Ratajkowski

Modelky sa na červenom koberci veľmi dobre pobavili, keď prišli na to, že majú na sebe oblečené presne to isté. Išlo o šaty z módného domu Cushnie et Ochs.

Zdroj: dailymail.co.uk

Nicole Richie, Mandy Moore a Minka Kelly

Napriek tomu, že ide o rovnaké šaty, Mandy si zvolila čiernu zatiaľ čo jej dve kamarátky stavili na bielu. Každá z nich však ukázala jedinečnosť.

Zdroj: eonline.com

Jamie Lee Curtis Sigourney Weaver 

Nevieme, či bola náhoda, že herečky Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver prišli na premiéru filmu Zase ona! oblečené v rovnakých šatách, no vyzerá to tak, že im to vôbec nevadí.

Zdroj: pinterest.com

​Naomi Watts a Mina Shalabi

Ešte v roku 2009 si tieto dve herečky obliekli na filmový festival tie isté šaty. Na červenom koberci sa síce nestretli, no na party, na ktorú obe mierili, už určite áno. 

Zdroj: cosmopolitan.com.au

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:40 Noviny TV JOJ
07:35 Ferdo Mravec
06:40 Najlepšie torty
07:40 Najlepšie torty
06:40 Vraždy v Midsomeri IX.
09:05 Najkrajšie bývanie II.
07:00 Rybičky Flip a Flap
07:10 Agi Bagi II.
05:50 Angelika
07:50 Breakdance Girl