Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!

Tomu sa povie trapas! Tieto hviezdy si obliekli na rovnakú udalosť tie isté šaty!
Pokiaľ ide o ženy, vo väčšine prípadov je ich najväčším strachom to, že si niekto v ten istý deň oblečie to isté čo ony. Ako zvádli túto nepríjemnosť celebrity na červenom koberci?

Aubrey Plaza a Elizabeth Olsen 

Tieto dve herečky a kamarátky si na premiéru ich filmu zámerne obliekli tie isté šaty od Marca Jacobsa. Výber rovnakých šiat však mal pôvod v príbehu snímky, kde jedna žena napodobňuje druhú a snaží sa byť rovnako úspešná. Šaty im však obom svedčali, čo je najdôležitejšie. 

Zdroj: vanityfair.com

Sara Sampaio a Emily Ratajkowski

Modelky sa na červenom koberci veľmi dobre pobavili, keď prišli na to, že majú na sebe oblečené presne to isté. Išlo o šaty z módného domu Cushnie et Ochs.

Zdroj: dailymail.co.uk

Nicole Richie, Mandy Moore a Minka Kelly

Napriek tomu, že ide o rovnaké šaty, Mandy si zvolila čiernu zatiaľ čo jej dve kamarátky stavili na bielu. Každá z nich však ukázala jedinečnosť.

Zdroj: eonline.com

Jamie Lee Curtis Sigourney Weaver 

Nevieme, či bola náhoda, že herečky Jamie Lee Curtis a Sigourney Weaver prišli na premiéru filmu Zase ona! oblečené v rovnakých šatách, no vyzerá to tak, že im to vôbec nevadí.

Zdroj: pinterest.com

​Naomi Watts a Mina Shalabi

Ešte v roku 2009 si tieto dve herečky obliekli na filmový festival tie isté šaty. Na červenom koberci sa síce nestretli, no na party, na ktorú obe mierili, už určite áno. 

Zdroj: cosmopolitan.com.au

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
11:30 JAG II.
13:30 Kosti IV.
12:25 Oskar v balóne
12:45 Medzi nami zvieratkami
11:20 Brána válečníků
13:20 Lagerfeld - důvěrné