Toto sú najlepšie romantické komédie všetkých čias!

Toto sú najlepšie romantické komédie všetkých čias!
Nájsť vo filme správnu dávku romantiky a humoru môže byť naozaj náročné. Tieto filmy to však dokázali a získali si mnoho priaznivcov.

Bezsenné noci v Seattli

Meg Ryan a Tom Hanks sú ako stvorení pre tento žáner. Film o vdovcovi, ktorého syn volá do rádia, aby mu našiel novú manželku, sme si všetci zapamätali pre jeho úprimný príbeh. Stretnutie na Empire State Building počas valentínskeho večera určite ocení každá romantická duša.

Zdroj: vogue.com

Raňajky u Tiffanyho 

Klasika všetkých romantických komédií. Napriek tomu, že to miestami vôbec nevyzerá romanticky, táto snímka vás presvedčí o tom, že v každom z nás je niečo, čo nás donúti veriť na pravú lásku. 

Zdroj: vogue.com

Denník Bridget Jonesovej 

Ak nám chcú v Hollywoode predstaviť vtipnú ženu, urobia z nej nešikovnú ženu. Presne, ako v prípade Bridget Jonesovej. Jej postava je však blízka takmer každej z nás a tak sa do jej situácií veľmi ľahko vžijeme.

Zdroj: vogue.com

Pretty Woman

Tento film nemôže chýbať v žiadnom zozname romantických komédií. Príbeh tejto "modernej Popolušky" miluje snáď každý! 

Zdroj: vogue.com

10 vecí, ktoré na tebe nenávidím

Snímka nám ukazuje, že vzťahy sú komplikované už aj na strednej škole. Pritom vôbec nepôsobí ako väčšina stredoškolských filmov, najmä vďaka výborným postavám, ktoré tento film robia ešte lepším.

Zdroj: vogue.com

Polnoc v Paríži 

Film z roku 2011, ktorý s nami cestuje v čase a ukazuje nám pravé hodnoty života. Je taktiež hodnotený ako jeden z najlepších filmov režiséra Woodyho Allena. 

Zdroj: vogue.com

Dámska jazda

Príbeh o kamarátstve, ale aj láske už na prvý pohľad vyzerá, že nás bude baviť od začiatku do konca a je to presne tak. Zasmejete sa, no možno vám vyskočí aj nejaká slzička.

Zdroj: vogue.com

Bláznivá, hlúpa láska

Steve Carell a Ryan Gosling sú dôvod prečo si pozrieť túto snímku. Aj napriek tomu, že v tomto filme nie je nikto dokonalý, všetky postavy pôsobia veľmi sympaticky a navyše vás aj pobavia. 

Zdroj: vogue.com

Láska nebeská

Čo by to boli za Vianoce bez tohto filmu? Či už ste zamilovaný alebo nie, tento film si cez sviatky určite užijete. 

Zdroj: vogue.com

Pomáda

Aj muzikál môže byť zaradený v tomto zozname. A ktorý iný, ak nie Pomáda? Určite si pri ňom spomeniete na svoju prvú školskú lásku. 

Zdroj: vogue.com

TV Program

16:35 Aféry II.
17:30 NOVINY
16:50 Simpsonovci II.
17:20 Najlepšie svetové videá V.
17:05 Doktori II.
18:00 Súdna sieň
17:05 Maxipes Fík
17:15 Máša a medveď II.
16:05 Hostitel
18:20 Zkratky ke štěstí