Lady Gaga žiarí šťastím: Môže za to TENTO muž!

Lady Gaga žiarí šťastím: Môže za to TENTO muž!
Sú zasnúbení už vyše roka - kedy bude svadba?

Máme zlé správy pre všetkých fanúšikov filmu Zrodila sa hviezda - napriek tomu, že by každý chcel vidieť Lady Gagu a Bradleyho Coopera spolu, v skutočnosti majú už obaja harmonické vzťahy. Veľa ľudí vie, že Bradley a jeho priateľka Irina Shayk sú spolu od roku 2015 a majú spolu 1-ročnú dcérku.

Ale vedeli ste, že aj Lady Gaga je v romantickom vzťahu? 32-ročná popová speváčka a herečka sa údajne zasnúbila s 49-ročným agentom Christianom Carinom ešte v lete 2017.

Hoci obaja o svadobných plánoch mlčia, kamkoľvek prídu, tak z nich cítiť lásku. Nedávno sa podarilo fotografom zachytiť ich v Európe počas turné k filmu Zrodila sa hviezda. Je dobré, že Carino zvláda náročný rozvrh svojej snúbenice, pretože, ako sama prezradila vo svojom dokumente, jej predošlí partneri ju práve preto opustili.

Zdroj: www.popsugar.com

​V dokumente, s názvom Lady Gaga: Five Foot Two hovorí: "Predala som 10 miliónov albumov a stratila som Matta, predala som 30 miliónov albumov a stratila som Luka. Natočila som film a stratila som Taylora. Zlomila som si srdce už trikrát." Napriek 17-ročnému vekovému rozdielu, vyzerajú Carino a Lady Gaga šťastnejší než kedykoľvek predtým a my im v ich vzťahu držíme palce.

TV Program

12:45 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
12:55 NA CHALUPE
14:05 Prvé oddelenie
12:55 Vtierka Sam
13:50 Kosti
13:35 Viking Vicky
13:50 Volám sa Caillou V.
12:30 Slunce, seno, erotika
14:30 Děkan Spanley