Koniec kamarátstva? Bradley Cooper a Lady Gaga sa už nestretávajú!

Koniec kamarátstva? Bradley Cooper a Lady Gaga sa už nestretávajú! Zdroj: glamour.com
Sú to už takmer 2 mesiace, čo Bradley Cooper a Lady Gaga šokovali internet svojím oscarovým vystúpením. To, kam smeruje ich kamarátsky vzťah však nečakal asi nikto.

Bradley od oscarového večera údajne trávi všetok svoj voľný čas s priateľkou Irinou Shayk a ich dcérou Leou. "Po väčšinu dní berie Bradley svoje dievčatá na spoločné aktivity. Väčšinou sú spolu na pláži. Vyzerajú perfektne," povedal im blízky zdroj. 

Zdroj: laineygossip.com

Ako dôkaz vzniklo aj toto vtipné fitnes video, ktoré na prvý pohľad vyzerá úplne nevinne, no keď sa pozriete blizšie zistíte, že sa tam pohybuje niekto navyše. 

https://www.instagram.com/p/BwAmczqlAju/?utm_source=ig_web_copy_link

"Vyzerá to tak, že od Oscarov sa Bradley a Lady Gaga nestretávajú. Venuje sa len svojej rodine," pokračoval zdroj. Ak si ešte spomínate na ich vystúpenie, viete, že to medzi nimi na pódiu naozaj iskrilo. "Áno, ľudia videli lásku a hádajte čo?! To je to, čo sme chceli, aby videli," povedala tesne po Oscaroch Lady Gaga. Tá po rozchode so snúbencom Christianom Carinom údajne trávi čas s iným hercom. Je ním Jeremy Renner. Neradujte sa však dopredu, zatiaľ je medzi nimi len kamarátsky vzťah. 

TV Program

20:35 Ako sa stať francúzskym milencom
22:40 Hitman: Agent 47
20:30 Doba ľadová 3
22:25 JOJka fandí Sokolom
20:10 Najhľadanejší
21:00 Myšlienky vraha IX.
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido II.
20:15 Operace Entebbe
22:10 Velká svatba