Známy herecký pár čaká prvé bábätko. Budúca mamička je pritom tesne pred 50-tkou!

Známy herecký pár čaká prvé bábätko. Budúca mamička je pritom tesne pred 50-tkou! Zdroj: dnaindia.com
Obrovská radosť. Takto opísali úžasnú novinku.

Herečka Rachel Weisz, ktorá má 48 rokov, a jej manžel Daniel Craig majú dôvod na radosť. Rachel pri jednom rozhovore priznala, že spolu čakajú prvé dieťa. "Čoskoro to bude vidieť. Ja a Daniel sme veľmi šťastní. Nevieme sa dočkať, kým ju alebo jeho uvidíme," povedala. 

Zdroj: people.com

Obaja herci však majú deti zo svojich bývalých vzťahov. Rachel má syna so známym režisérom Darrenom Aronofskym. Daniel má už 25-ročnú dcéru Ellu.

"Sme naozaj nanič, keď máme hovoriť o našom súkromí," priznala Rachel. S touto novinkou sa však podelila a mnohí fanúšikovia sú celí bez seba. Na začiatku tohto roka totiž povedala, že si nemyslí, že niekedy s Danielom budú mať deti. 

Zdroj: lipstickalley.com

"Nebola to moja ambícia. Bolo to úplne naopak. Vôbec som nesúhlasila s romantickými komédiami. Manželstvo v nich vyzeralo ako jediný zmysel života. Potom sa to stalo, v najvyspelejšom momente môjho života," zdieľala svoje myšlienky, ktoré mala ešte pred tým, ako začala chodiť s Danielom. Zaujímavosťou je, že sa s ním zasnúbila len 6 mesiacov po tom, ako sa zoznámili. 

"Momentálne som veľmi spokojná. Neplánujem mať viac detí, no nikdy nehovorte nikdy," odvážne dodala. Vyzerá to tak, že Rachel a Daniel prežívajú najradostnejšie obdobie svojho života a prajeme im, aby im to vydržalo čo najdlhšie. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:30 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:50 Fakty a fikcie II.
06:30 Zvieracia klinika
07:00 Zvieracia klinika
05:25 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:20 2 Bobule
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem