Jennifer Lawrence a jej nového priateľa spojilo umenie! No od Hollywoodu má ďaleko.

Jennifer Lawrence a jej nového priateľa spojilo umenie! No od Hollywoodu má ďaleko. Zdroj: pinterest.com
Zdá sa, že si Jennifer Lawrence našla niekoho, s kým trávi dlhé dni v New Yorku, kde sa práve nachádza. Fotografi ich zastihli počas prechádzky a mali sa naozaj k sebe.

Jej novým priateľom je Cooke Maroney. Nie je to známe hollywoodske meno ako boli jej bývalí priatelia Nicholas Hoult, ktorý je hercom či režisér Darren Aronofsky. S Cookom ju videli v uliciach New Yorku a napriek tomu, že pár zatiaľ nič nepotvrdil, niektoré fotky hovoria samé za seba.

Zdroj: aceshowbiz.com

Cooke síce patrí na umeleckú scénu, no rozhodne nie do Hollywoodu. Je riaditeľom galérie Gladstone 64, v ktorej práve vystavujú prácu otca herečky Leny Dunham. Tá je Jenniferinou blízkou priateľkou a pravdepodobne človekom, ktorý ju spojil s Cookom. Niektorí však tvrdia, že ich na vernisáži predstavila Laura Simpson, Cookeho najlepšia kamarátka, na ktorej svadbe sa Jennifer zúčastnila. Či je pravda na jednej alebo druhej strane, spojilo ich umenie.

Zdroj: aceshowbiz.com

O Cookovi sa toho na internete veľa nedozviete. Okrem toho, že je 33-ročným kurátorom, je o ňom ešte známe, že má rád film 96 hodín. Podľa zdrojov, ich za posledný týždeň videli Newyorčania potulovať sa po meste už niekoľkokrát. Jennifer vedľa Cookeho vyzerá šťastne a my dúfame, že sa o nich dozvieme už čoskoro viac.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli III.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
20:10 Kosti V.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 Vtierka Castle II.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
18:35 Ohňostroj lásky
20:15 Tenkrát v Kalifornii
22:00 Fakjů pane učiteli