Tu vyzerali najhoršie v kariére: Tieto herečky boli ochotné zahodiť svoju krásu pre rolu!

Tu vyzerali najhoršie v kariére: Tieto herečky boli ochotné zahodiť svoju krásu pre rolu!
Všetky sú talentované, no niekedy talent nestačí na to, aby zahrali úlohu na 100%. Preto musia nastúpiť maskéri, ktorí im v niektorých prípadoch z ich krásy trochu uberú.

Kate Winslet

Kate počas svojho života hrala niekoľko krásnych žien, no úloha nemeckej ženy vo filme Predčítač ju vďaka maske premenila na nepoznanie. Rola jej priniesla Oscara, za ktorého však určite môže ďakovať aj maskérom. 

Zdroj: brightside.me

Natalie Portman

Natalie je známa svojou rôznotvárnosťou. Pre úlohu vo filme V ako Vendetta si vyholila hlavu, avšak v snímke Goyove prízraky sa premenila na niekoho, koho by ste len ťažko identifikovali ako Natalie Portman.

Zdroj: brightside.me

Cameron Diaz

Je to typická hollywoodska kráska s úsmevom, ktorý rozžiari celú miestnosť. Je len veľmi ťažké predstaviť si Cameron ako neatraktívnu ženu, no vo filme V koži Johna Malkovicha ju premenili na šedú myšku. Make-up a tmavé kučeravé vlasy ju premenili na nepoznanie. Za túto úlohu si zaslúžila nomináciu na ceny BAFTA a Zlatý glóbus. 

Zdroj: brightside.me

Nicole Kidman

Nicole v roku 2003 získala Oscara za rolu Virginie Woolfovej v snímke Hodiny. Vďaka make-upu sa na Virginiu úplne zmenila a len málokto by uhádol, že pod maskou je práve Nicole. 

Zdroj: brightside.me

Charlize Theron

Charlize sa počas svojej kariéry objavila v mnohých úlohách krásnych žien, no všetci kritici ju milujú práve pre úlohu vo filme Monštrum. Charlize tu hrala sériovú vrahyňu a prešla obrovskou premenou. Pribrala vyše 10 kíl a zbavila sa svojho obočia. Získala za to však Zlatý glóbus, Oscara a mnoho iných cien.

Zdroj: brightside.me

Michelle Pfeiffer

Ďalšia z hollywoodskych krások sa premenila na starú a strašidelnú bosorku vo filme Hviezdny prach. Keď pracovala na tomto filme mala 50 rokov, no nikto by jej to za normálnych okolností netipoval. 

Zdroj: brightside.me

Anne Hathaway

Pre úlohu v muzikáli Les Misérables si vytrpela svoje. Annina postava Fantine predala vlasy, zuby a stala sa prostitútkou. Anne musela za veľmi krátku dobu schudnúť vyše 10 kíl, ostrihať si vlasy, hladovať a spievať. Bola však za to ocenená asi všetkými cenami, na ktoré si spomeniete.

Zdroj: brightside.me

Julia Roberts

Julia už dávno nie je len herečka z romantických komédií. Vo filme Tajomstvo ich očí hrala zničenú matku zavraždeného dievčaťa a nikto nemôže pochybovať o tom, že do toho dala všetko.

Zdroj: brightside.me

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:40 9-1-1
22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
20:25 Matky na žúrke
22:15 Machete
00:25 Profesionáli
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie
00:20 Poznáš muže svých snů