Týchto 8 neskutočne dobre vyzerajúcich mladých hercov musíte poznať!

Týchto 8 neskutočne dobre vyzerajúcich mladých hercov musíte poznať!
Budúcnosť Hollywodu je v dobrých rukách, aspoň sa to tak zatiaľ môže zdať.

Hero Fiennes Tiffin

Niečo na tých zlých chlapcoch bude. Hero je herec známy najmä z filmu After, ktorý má práve teraz svoje pokračovanie aj u nás v kinách. Zaujímavosťou je, že Hero hral malého Lorda Voldermorta v Polovičnom princovi. 

Zdroj: wwd.com

Jacob Elordi

Známy je zo seriálu Euphoria z dielne HBO, no nestratil sa ani na Netflixe a to v snímke The Kissing Booth. Hoci hrá temperamentných mladých mužov, ťažko sa do neho nezamilujete. Zdá sa, že si tento 23-ročný Austrálčan v Hollywoode našiel aj lásku a má ňou byť obľúbená multitalentovaná Zendaya. 

Zdroj: theblast.com

​Cole Sprouse

Cole sa v šoubiznise pohybuje už od narodenia, no fanúšikovia si ho najprv obľúbili v seriáli Riverdale a neskôr aj vo filme Five Feet Apart, kde hral skutočného romantika. 

Zdroj: gq.com.au

​Mena Massoud

Kanaďan s egyptskými koreňmi nás mal možnosť zaujať vo filme Guya Ritchieho z dielne Disney - Aladin. Uvidíme, ako sa bude jeho kariéra ďalej rozvíjať. 

Zdroj: mynewplaidpants.com

​Ross Butler 

Hoci už má 30 rokov, ešte stále hrá tínedžerov. Rossa možno poznáte z netflixového seriálu 13 Reasons Why a najnovšie sa obajví v pokračovaní filmu Shazam! 

Zdroj: refinery29.com

​Timothée Chalamet 

Ak by tu niekto nemal chýbať, bol by to rozhodne Timothée. Má len 24, no za sebou spoluprácu s najlepšími režisérmi sveta. Tento rok sa môžeme tešiť na 2 jeho filmy a to The French Dispatch a Dunu. 

​Joe Keery 

Tento 28-ročný herec začal svoju kariéru v hite The Stranger Things, kde sme ho najprv nenávideli a potom milovali. Teraz môžeme v kinách čakať novinku Free Guy, v ktorej sa tiež objaví. 

Zdroj: elle.com

​Tom Holland

Tom, okrem toho, že je známy ako Spider-Man, má pred sebou ešte veľmi sľubnú kariéru. V najbližších dvoch rokoch sa môžeme tešiť až na 5 jeho filmov a vo všetkých by mal hrať hlavnú postavu. 

Zdroj: thetimes.co.uk

TV Program

20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:40 9-1-1
22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
20:25 Matky na žúrke
22:15 Machete
00:25 Profesionáli
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány
22:35 Kolonie
00:20 Poznáš muže svých snů