Táto herečka stvárni v novom filme princeznú Dianu! Prečo sa cíti byť pod tlakom?

Táto herečka stvárni v novom filme princeznú Dianu! Prečo sa cíti byť pod tlakom? Zdroj: Facebook/Diana, Princess Of Wales
Vplyv, aký mala princenzná Diana bude ťažké zobraziť pomocou filmu, no predsa sa len niekto rozhodol, že to vyskúša.

Kristen Stewart nestojí pred ľahkou úlohou a dobre si to uvedomuje. Na jej pleciach je váha zodpovednosti, ktorá prichádza s jej novou úlohou. 

Herečka sa už pripravuje na svoju rolu princeznej Diany, ktorú na plátna prinesie filmom Spencer. "Pokiaľ ide o prieskum, dostala som sa cez dve a pol biografií a dokončujem svoj výskum ešte predtým, než začneme naozaj nakrúcať. Je to jeden z najsmutnejších príbehov, aké existujú a nechcem len hrať Dianu, chcem ju spoznať. Už dlho som nebola taká nadšená z úlohy," priznala Kristen. 

Zdroj: us.hola.com

"Prízvuk je hrozne zastrašujúci, pretože všetci ľudia poznali jej hlas a je nesmierne zreteľný a korektný. Pracujem na tom a už mám aj učiteľa dialektu," pokračovala. 

Pablo Larraín, režisér filmu, je neskutočne nadšený, že sa úlohy zhostila práve Kristen. "Je úžasné sledovať, ako reagovala na scenár a ako pristupuje k tejto úlohe. Myslím si, že urobí niečo ohromujúce a pútavé zároveň. Sme veľmi šťastní, že ju máme, je tomuto filmu veľmi oddaná," povedal. Kristen si uvedomuje, aké dôležité je zobraziť túto úlohu správne a celý svet sa na to spolieha. No na výsledok si musíme ešte počkať. 

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
22:50 S PRAVDOU VON
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
01:00 Letecké katastrofy X.
21:00 Dr. House III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
23:00 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Medzi nami zvieratkami
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci
00:25 Plán útěku