Tieto filmy budú mať remake! V niektorých prípadoch celkom prekvapivý!

Tieto filmy budú mať remake! V niektorých prípadoch celkom prekvapivý!
Máte radi prerobené filmy alebo sa im oblúkom vyhýbate? Tak či inak, mali by ste vedieť, čo sa chystá do kín a na streamovacie služby.

Kroniky Narnie 

Netflix odkúpil práva na všetkých sedem kníh o Narnii od C.S. Lewisa. Spoločnosť pripravuje filmy a seriál o tejto magickej krajine a deťoch, ktoré sa do nej dostali. Zatiaľ je známe, že projekt má na starosti Matthew Aldrich, ktorý písal scenár pre oscarový animák Coco. 

Zdroj: vanityfair.com

Malá morská víla 

Malá morská víla bude mať svoj vlastný film od Disney. Hlavnú postavu v ňom stvárni herečka Halle Bailey.

Zdroj: insider.com

Pán prsteňov 

Áno, aj veľdielo Pán prsteňov čaká novšia verzia. Tentokrát v podobe minisérie. Amazon Prime sľubuje, že knihám vdýchne druhý život a očakávať môžeme aj spin-off. Údajne sa v ňom dozvieme, čo sa stalo ešte pred Spoločenstvom prsteňa. 

Zdroj: themarysue.com

Sám doma 

Ryan Reynolds bude producentom filmu Sám doma, avšak bude to verzia pre dospelejšie publikum. S najväčšou pravdepodobnosťou si zahrá aj hlavnú úlohu. Hlavná postava by mal byť lúzer, ktorý je pod vplyvom drog a trápi sa so zlodejmi, ktorí sa vlámali do jeho domu. Film sa pravdepodobne bude volať Stoned Alone.

Zdroj: sickchirpse.com

The Matrix

Tento film sa už nakrúca. Nemalo by však ísť o remake, ale o pokračovanie trilógie Matrix. Keanu Reeves sa vracia do hlavnej úlohy. Hovorí sa však, že tvorcovia chcú rozšíriť tento príbeh a tak je možné, že nás čaká spin-off. 

Zdroj: filmdaily.co

Tom a Jerry 

Štúdio Warner Bros. potvrdilo, že chystá reboot Toma a Jerryho, ktorý by mal vyjsť v roku 2021. Tieto postavičky by už údajne mali začať rozprávať. 

Zdroj: theconversation.com

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
22:50 S PRAVDOU VON
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
01:00 Letecké katastrofy X.
20:10 FBI
21:00 Dr. House III.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
20:40 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci
00:25 Plán útěku