Polojasno
28°
Bratislava
Dušana
19.7.2024
Vonku je nový TEASER na LÓVE 2! Ten odhaľuje ďalšie známe tváre!
Zdielať na

Vonku je nový TEASER na LÓVE 2! Ten odhaľuje ďalšie známe tváre!

Zdroj: Continental film

Film uvidíte už na jeseň.

Režisér Jakub Kroner sa nezastaví. Po dokončení filmu MIKI už finišuje s thrillerovým pokračovaním kultovej lovestory Lóve. Ešte v júni nakrúcal so svojím tímom posledné zábery z pripravovanej dvojky s názvom 2óve na viacerých miestach v Bratislave. Po prvej ochutnávke z apríla teraz konečne prezrádza o čosi viac v netrpezlivo očakávanom teaseri.

Postprodukciu čaká horúce leto, lebo akciou nabitý thriller chcú tvorcovia divákom priniesť už na jeseň. Stretnete v ňom takmer všetkých starých známych z jednotky, vrátane Maťa (Michal Nemtuda), Veroniky (Kristína Svarinská) aj Tomáša (Jakub Gogál). V novinke sa môžete tešiť na dramatické zvraty, prepracované akčné scény, strieľačky, naháňačky na Slovensku i v Thajsku, ktoré sa točili pod kaskadérskym dohľadom a za účasti Vladimíra Furdíka (famózny Night King z Hry o tróny).

Synopsa: Romantický vzťah Maťa a Veroniky sa zmení na komplikovaný, životu nebezpečný trojuholník. Zasiahne ich brutálny boj o moc, v sieti intríg a korupcie v tieni mafie, ktorá sa neštíti ani politickej vraždy. Thajsko sa zdá byť dostatočne ďaleko - ideálny úkryt pre pár zločincov z východnej Európy, ktorí netušia, že sa sami môžu stať ľahkou korisťou pre väčších predátorov. Ako v tomto šialenstve obstojí osamelý bojovník, ktorý bojuje s tieňmi vlastnej minulosti?
Môže ho ešte zachrániť nejaká láska a dokáže si to uvedomiť, kým nebude neskoro? Dá sa vôbec z tohto šialeného kolotoča uniknúť?

Netrpezlivo očakávaná filmová novinka príde do kín už 24. októbra. Oplatí sa sledovať aj 2ovefilm na Instagrame. 

Najčítanejšie