Chcete telo ako James Bond? Jeho tréner prezradil, čo pre to musíte urobiť!

Chcete telo ako James Bond? Jeho tréner prezradil, čo pre to musíte urobiť! Zdroj: cinemablend.com
Tréner Simon Waterson sa stal jedným z najžiadanejších vo svojom obore a to aj vďaka Danielovi Craigovi.

"Bez Simonovej pomoci a vedenia by som to 15 rokov ako James Bond nezvládol," povedal Daniel Craig a jeho slová hovoria za všetko. 

Nie je to len o hlavnom predstaviteľovi, ale o celom tíme ľudí, ktorí sa o neho starajú. Jedným z najdôležitejších a najbližších je práve tréner. Simon Waterson je vo filmovom biznise známym a pomáhal aj hercom ako Chris Evans či Chris Pratt. Simon kedysi patril k britským špeciálnym leteckým jednotkám a aj vďaka tomu si vybudoval neskutočný režim. "Daniel ma neustále ohromuje. Mojím cieľom bolo urobiť z neho päťdesiatnika v najlepšej forme na svete a myslím si, že sme sa k tomu dostali," povedal Simon. Taktiež prihliada aj na jeho výživový plán. Napríklad raňajky tvoria vajíčka, ryžový chlieb, avokádo, kimčchi, zdravé shoty s kurkumou a čierna káva. 

Zdroj: attitude.co.uk

"Nemyslím si, že si ľudia uvedomujú, čo všetko si nakrúcanie vyžaduje. Som prekvapený, že to Daniel zvládol. Po pár mesiacoch tréningu dvíhal závažie a mal výsledky ako atlét. Plne sa sústredil na to, čo chcel a vďaka disciplíne sme to dokázali. Ani teraz nedokážem uveriť, k akým fyzickým zmenám sa dopracoval. Dokazuje to, že silou vôle a vytrvalosťou môžete dosiahnuť čokoľvek," dodal Simon. Zvládli by ste aj vy takto trénovať, ak by ste museli? Nie je to vôbec také jednoduché, ako sa zdá. 

TV Program

20:35 Inkognito
21:40 Inkognito
22:55 Aféry II.
20:30 Dobrý ročník
23:00 Pomstiteľ
01:00 Profesionáli III.
20:55 Vtierka Castle VIII.
22:00 Vtierka Castle
22:55 Stratené duše II.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Bolest a sláva
22:15 Černobyl
00:15 Ve jménu ďábla