Lady Gaga sa nekontrolovateľne rozplakala priamo na pódiu: Čo ju dojalo k slzám?

Lady Gaga sa nekontrolovateľne rozplakala priamo na pódiu: Čo ju dojalo k slzám? Zdroj: www.popsugar.com
Má za sebou veľký, no náročný rok.

V nedeľu sa v Kalifornii udeľovali už 24-krát ceny Critics' Choice Awards. V kategórii Najlepšia herečka vyhrala cenu za film Zrodila sa hviezda Lady Gaga. O prvé miesto sa podelila s hereckou kolegyňou Glenn Close, ktorá túto cenu dostala za drámu Manželka.

32-ročná Gaga v rovnaký večer vyhrala aj ďalšiu cenu za najlepšiu skladbu. Vo svojej ďakovnej reči uviedla, že tento filmový počin bol pre ňu jednou z najťažších vecí, akú kedy urobila. "Bola som zraniteľnejšou viac, než kedykoľvek predtým. A to najmä vďaka láske a dôvere... Hlavnou hviezdou filmu nie som ja - je to odvaha a vytrvalosť, ďakujem vám, milujem vás."

Zdroj: www.popsugar.com

​Ďalej uviedla, že plánuje aj do budúcna pokračovať vo svojej hereckej kariére. "Milujem herectvo. Zbožňovala som American Horror Story a páčilo sa mi hrať aj vo filme Zrodila som hviezda pre Bradleyho Coopera. Bola to pre mňa obrovská skúsenosť a chcem v tom pokračovať. No už som rozmaznaná, pretože som pracovala s niekoľkými fantastickými režisérmi a fantastickými vizionármi."

Pre Lady Gagu bol tento rok veľmi zásadný, pretože dokázala všetkým, že je nielen vynikajúca speváčka, ale aj herečka. V momente, ako vyhlásili jej meno, rozplakala sa. Ako sama povedala, je pre ňu veľkou cťou stáť na pódiu práve s Glenn Close. Jej ďakovnú reč si môžete pozrieť vo videu nižšie.

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Profesionáli
19:55 ŽREBOVANIE
19:00 Kuriér
20:10 Doktori II.
19:35 Volám sa Caillou V.
20:00 Ferdo Mravec
18:25 Prázdniny za všechny prachy
20:15 Red 2