Rodinné stretnutie? Toto je 8 filmov, ktoré vznikli v rodinnom kruhu!

Rodinné stretnutie? Toto je 8 filmov, ktoré vznikli v rodinnom kruhu!
Pracujete s niektorým z rodinných príslušníkov? Tieto hviezdy o tom niečo vedia.

Podivný prípad Benjamina Buttona

Vo filme Podivný prípad Benjamina Buttona z roku 2008 sme na malú chvíľu mohli vidieť Shiloh Jolie-Pitt po boku jej otca Brada. V tom čase mala len 2 roky a bolo to prvýkrát, čo sa vo filme objavila. Už o rok neskôr nadabovala postavu menom Shuai Shuai vo filme Kung Fu Panda. 

Zdroj: glitterandgossip.blogspot.com

Donnie Darko 

Film Donnie Darko mal premiéru v roku 2001. Hlavnú úlohu si v ňom zahral Jake Gyllenhaal a rola jeho sestry nešla nikomu inému, než jeho sestre - Maggie. Režisér Richard Kelly bol nadšený z predstavy, že si súrodencov zahrá skutočná súrodenecká dvojica. Chcel, aby na plátne bolo vidieť zdravú rivalitu.

Zdroj: diply.com

Ostane to v rodine

Film spojil 3 generácie skvelých hercov. Rovnako ako Kirk Douglas dosadil do filmu do úlohy svojho syna, skutočného syna Michaela, Michael zas do úlohy svojho syna obsadil Camerona Douglasa. 

Zdroj: whosdatedwho.com

Nabúchaná

Leslie Mann hrá v tomto filme Debbie, matku dvoch dcér. Tie hrali jej skutočné dcéry a aby to ešte nebolo málo, režisérom tohto filmu bol manžel Leslie - Judd Apatow, ktorý tak režíroval svoju manželku aj dcéry.

Zdroj: Pinterest

Dávka

Martin a Charlie Sheen sa spolu objavili v rôznych filmoch, no tento bol špeciálny, nakoľko ho Martin režíroval. Nehrali však otca so synom, no v jednej scéne povedala Martinova postava tej Charlieho, že má syna v jeho veku. 

Zdroj: mag.sapo.pt

Dobrý Will Hunting

Tento film bol napísaný Mattom Damonom a Benom Affleckom, ktorí sú blízkymi priateľmi. Nie je sa čomu čudovať, že do úlohy svojho kamaráta vybral Ben práve svojho brata, Caseyho. Ten improvizoval väčšinu svojich scén a aj vďaka tomu boli o dosť zábavnejšie, než v skutočnosti. 

Lara Croft - Tomb Raider

V tomto filme hrá otca hlavnej hrdinky skutočný otec Angeliny Jolie - Jon Voight. Vďaka tomuto filmu si Angelina zamilovala Kambodžu, odkiaľ si adoptovala svoje prvé dieťa. 

Zdroj: eonline.com

Tiché miesto 

V tomto filme hral jeden z najpríjemnejších párov Hollywoodu - John Krasinski a Emily Blunt. Pár je spolu od roku 2010 a majú 2 dcéry, Hazel a Violet. 

TV Program

13:00 Nové bývanie
14:00 Na chalupe
12:50 Profesionáli VIII.
13:35 Simpsonovci XXVI.
13:00 Kosti X.
14:00 9-1-1: Texas
13:00 Ruby z dúhy II.
13:30 Viking Vicky
11:55 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou
13:30 Rivalky na hrazdě