Tarantino si do svojho nového filmu podľa skutočných udalostí obsadil samé známe tváre!

Tarantino si do svojho nového filmu podľa skutočných udalostí obsadil samé známe tváre! Zdroj: enserie.co
Režisér Quentin Tarantino pripravuje svoj deviaty film a každým dňom do tohto projektu pribúda čoraz viac známych hercov. O čom je táto pripravovaná snímka?

Film s názvom Once Upon a Time in Hollywood sa bude odohrávať koncom 60-tych rokov počas obdobia, keď v Hollywoode páchal vraždy známy zabijak a manipulátor Charles Manson. Ten si založil vlastný náboženský kult s názvom Rodina. Manson niektorých ľudí natoľko oklamal, že verili jeho výmyslom a neskôr zavraždili až 7 osôb, medzi ktorými bola aj tehotná manželka režiséra Romana Polanskeho - Sharon Tate, ktorú vo filme bude hrať austrálska herečka Margot Robbie.

Sharon Tate (naľavo) a Margot Robbie (napravo)

Filmové obsadenie tvoria naozaj skvelé mená. Medzi nimi sú napríklad Leonardo Di Caprio, Dakota Fanning, Kurt Russell či Brad Pitt. K týmto hollywoodskym hviezdam pribudol aj držiteľ Oscara - Al Pacino. S Tarantinovými projektmi sú spájaní aj herci Michael Madsen a Tim Roth. Títo tiež nebudú chýbať. 

Brad Pitt, Dakota Fanning, Leonardo Di Caprio, Al Pacino

Film sa bude zameriavať na televízneho herca Ricka Daltona a jeho kaskadéra, ktorí sa obaja snažia presadiť aj vo filmovom biznise. Vražda spáchaná Mansonovým kultom má byť len vedľajším dejom a hovorí sa aj o podobnom spracovaní, aké bolo použité pri Pulp Fiction. To znamená, že divák bude vnímať viacero dejových línií naraz. Ide o prvú Tarantinovu snímku, ktorá je natočená podľa skutočných udalostí. 

Natáčanie sa má čoskoro začať a premiéra je naplánovaná na 9. augusta 2019. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli III.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Kosti V.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
18:35 Ohňostroj lásky
20:15 Tenkrát v Kalifornii
22:00 Fakjů pane učiteli