Tarantino si do svojho nového filmu podľa skutočných udalostí obsadil samé známe tváre!

Tarantino si do svojho nového filmu podľa skutočných udalostí obsadil samé známe tváre! Zdroj: enserie.co
Režisér Quentin Tarantino pripravuje svoj deviaty film a každým dňom do tohto projektu pribúda čoraz viac známych hercov. O čom je táto pripravovaná snímka?

Film s názvom Once Upon a Time in Hollywood sa bude odohrávať koncom 60-tych rokov počas obdobia, keď v Hollywoode páchal vraždy známy zabijak a manipulátor Charles Manson. Ten si založil vlastný náboženský kult s názvom Rodina. Manson niektorých ľudí natoľko oklamal, že verili jeho výmyslom a neskôr zavraždili až 7 osôb, medzi ktorými bola aj tehotná manželka režiséra Romana Polanskeho - Sharon Tate, ktorú vo filme bude hrať austrálska herečka Margot Robbie.

Sharon Tate (naľavo) a Margot Robbie (napravo)

Filmové obsadenie tvoria naozaj skvelé mená. Medzi nimi sú napríklad Leonardo Di Caprio, Dakota Fanning, Kurt Russell či Brad Pitt. K týmto hollywoodskym hviezdam pribudol aj držiteľ Oscara - Al Pacino. S Tarantinovými projektmi sú spájaní aj herci Michael Madsen a Tim Roth. Títo tiež nebudú chýbať. 

Brad Pitt, Dakota Fanning, Leonardo Di Caprio, Al Pacino

Film sa bude zameriavať na televízneho herca Ricka Daltona a jeho kaskadéra, ktorí sa obaja snažia presadiť aj vo filmovom biznise. Vražda spáchaná Mansonovým kultom má byť len vedľajším dejom a hovorí sa aj o podobnom spracovaní, aké bolo použité pri Pulp Fiction. To znamená, že divák bude vnímať viacero dejových línií naraz. Ide o prvú Tarantinovu snímku, ktorá je natočená podľa skutočných udalostí. 

Natáčanie sa má čoskoro začať a premiéra je naplánovaná na 9. augusta 2019. 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:35 Noviny TV JOJ
06:30 Krimi
07:00 Noviny TV JOJ
05:50 Fakty a fikcie II.
06:30 Zvieracia klinika
07:00 Zvieracia klinika
05:25 Skutočné paničky z Beverly Hills V.
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:20 2 Bobule
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem