Jude Law o postave mladého Dumbledora: Je toho veľa, čo o Albusovi neviete!

Jude Law o postave mladého Dumbledora: Je toho veľa, čo o Albusovi neviete! Zdroj: dnaindia.com
Fanúšikovia boli zo začiatku skeptickí, no prvé ukážky dokazujú, že Jude Law bol výbornou voľbou do úlohy mladého Albusa Dumbledora. Čo o tejto úlohe prezradil samotný Jude?

Jude nebol vo svete Harryho Pottera žiadnym nováčikom, nakoľko na jeho príbehoch vyrastali aj jeho deti. Krátko po začatí natáčania sa stretol s autorkou kníh - J.K. Rowlingovou, ktorá ho zasvätila do Albusovej histórie a vysvetlila mu jeho charakter. "Má voľný prístup k životu, no je tu niečo, čo ho vo vnútri trápi. Má zmysel pre humor, dobré srdce a zmysel pre prítomnosť aj minulosť," odhalil Jude. 

Zdroj: ew.com

"Je toho veľa, čo o Albusovi neviete. V rozprávaní príbehu existujú isté obmedzenia, všetko to pochopíte, keď uvidíte film. Ešte ste ho nevideli," povedal.

Veľkým prekvapením v minulosti bolo, keď autorka príbehov o mladom čarodejníkovi priznala, že riaditeľ Rokfortu bol v skutočnosti gay. Jude naznačil, že sa o tejto časti Dumbledorovho života možno nedozvieme všetko, čo by sme chceli, no ide len o druhú časť zo série filmov o fantastických zvieratách.

Zdroj: heverge.com

Ak sa však tešíte na stretnutie Dumbledora s Grindelwaldom, musíme vás sklamať. "Nemal som žiadne scény s Johnnym Deppom. Ako som už povedal, je to len druhá časť z mnohých. Stále som ho z diaľky obdivoval, no nemal som tu česť ho stretnúť. V mnohých ohľadoch nám to vyhovuje, pretože prešlo mnoho rokov, odkedy sa Dumbledore spoznal s Grindelwaldom. Je to zložitá situácia, ktorá sa mi zdá vtipná. Opakujem sa, ale minulosť sa pomaly odhalí," prezradil Jude. 

Zdroj: polygon.com

Z novej série z čarodejníckeho sveta nám prisľúbili päť častí, počas ktorých budeme pozorovať 19 rokov dobrodružstva. Všetko to vyústi v roku 1945, kedy Dumbledore porazil Grindelwalda. Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny budú v našich kinách od 15. novembra 2018.

TV Program

20:35 Inkognito
21:40 Inkognito
22:55 Aféry II.
20:30 Dobrý ročník
23:00 Pomstiteľ
01:00 Profesionáli III.
20:55 Vtierka Castle VIII.
22:00 Vtierka Castle
22:55 Stratené duše II.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
20:15 Bolest a sláva
22:15 Černobyl
00:15 Ve jménu ďábla