Andie MacDowell je po rokoch späť: Uvidíte ju v novom horore s nadupaným hereckým obsadením!

Andie MacDowell je po rokoch späť: Uvidíte ju v novom horore s nadupaným hereckým obsadením! Zdroj: YouTube
Aký scenár ju presvedčil sa vrátiť pred kamery?

Andie MacDowell sme už dlhú dobu nemali možnosť vidieť na strieborných plátnách. Pritom kedysi patrila medzi najobľúbenejšie a najobsadzovanejšie herečky. Medzi jej najúspešnejšie filmy zaraďujeme Sex, lži a video, Na Hromnice a samozrejme Štyri svadby a jeden pohreb. Možno práve preto sa rozhodla, že sa na istý čas stiahne a podľa jej vlastných slov pôjde radšej do prírody a prečíta si knižku, než sa znovu postaví pred kameru. Bolo to tak až do nedávna, keď sa rozhodla natočiť film Ready or Not.

Zdroj: www.yahoo.com

Ready or Not je nový americký thriller, režírovaný Mattom Bettinelli-Olpin a Tylerom Gillettom. Scenára sa chopil Guy Busick a R. Christopher Murphy. V tejto snímke uvidíme hviezdami preplnené obsadenie, medzi ktorými sú Samara Weaving, Andie MacDowell, Adam Brody, Mark O'Brien, Henry Czerny, Melanie Scrofano, Nicky Guadagni, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Ethan Tavares a John Ralston.

Film sleduje mladú nevestu, ktorá sa dostane do bohatej, excentrickej rodiny svojho manžela. Nečaká však, že sa jej nový život zmení na smrteľnú hru, kde všetci bojujú o svoje prežitie. Andie MacDowell tu hrá excentrickú svokru nevesty, Becky Le Domas.

Premiéra je na Slovensku naplánovaná na 22. augusta 2019 a do sveta ju uvedie spoločnosť Walt Disney Studios Motion Pictures a Fox Searchlight Pictures.

Zdroj: www.yahoo.com

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Panelák VII.
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
08:25 DEDIČSTVO
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Jahôdka a jej kamaráti II.
07:05 Požiarnik Sam VIII.
05:25 2Bobule
07:10 Než přišla bouře
08:55 Iluzionista