Andie MacDowell je po rokoch späť: Uvidíte ju v novom horore s nadupaným hereckým obsadením!

Andie MacDowell je po rokoch späť: Uvidíte ju v novom horore s nadupaným hereckým obsadením! Zdroj: YouTube
Aký scenár ju presvedčil sa vrátiť pred kamery?

Andie MacDowell sme už dlhú dobu nemali možnosť vidieť na strieborných plátnách. Pritom kedysi patrila medzi najobľúbenejšie a najobsadzovanejšie herečky. Medzi jej najúspešnejšie filmy zaraďujeme Sex, lži a video, Na Hromnice a samozrejme Štyri svadby a jeden pohreb. Možno práve preto sa rozhodla, že sa na istý čas stiahne a podľa jej vlastných slov pôjde radšej do prírody a prečíta si knižku, než sa znovu postaví pred kameru. Bolo to tak až do nedávna, keď sa rozhodla natočiť film Ready or Not.

Zdroj: www.yahoo.com

Ready or Not je nový americký thriller, režírovaný Mattom Bettinelli-Olpin a Tylerom Gillettom. Scenára sa chopil Guy Busick a R. Christopher Murphy. V tejto snímke uvidíme hviezdami preplnené obsadenie, medzi ktorými sú Samara Weaving, Andie MacDowell, Adam Brody, Mark O'Brien, Henry Czerny, Melanie Scrofano, Nicky Guadagni, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Ethan Tavares a John Ralston.

Film sleduje mladú nevestu, ktorá sa dostane do bohatej, excentrickej rodiny svojho manžela. Nečaká však, že sa jej nový život zmení na smrteľnú hru, kde všetci bojujú o svoje prežitie. Andie MacDowell tu hrá excentrickú svokru nevesty, Becky Le Domas.

Premiéra je na Slovensku naplánovaná na 22. augusta 2019 a do sveta ju uvedie spoločnosť Walt Disney Studios Motion Pictures a Fox Searchlight Pictures.

Zdroj: www.yahoo.com

TV Program

17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:15 Nožnicovoruký Edward
19:35 ŽREBOVANIE
19:45 Fórky, vtipky XXVIII.
18:20 X Factor Veľká Británia XIV.
20:10 Dr. House V.
21:00 Dr. House V.
18:40 Knihy od Stonožky
18:50 RIK spieva oslávencom
18:50 RIK spieva oslávencom
18:35 Ztracená dívka
20:15 Fakjů pane učiteli 3
22:20 Dívka z románu