Christian Bale znova na nespoznanie! Herec vás šokuje svojím novým výzorom!

Christian Bale znova na nespoznanie! Herec vás šokuje svojím novým výzorom! Zdroj: space.ca
Christian Bale, herec známy najmä svojimi extrémnymi premenami pre filmové úlohy, sa v najnovšom filme znova pretrasformoval do kože niekoho iného.

Už v minulosti Christian prudko pribral alebo zhodil na váhe. Bolo to napríklad pre filmy Fighter, Mechanik, Špinavý trik či mnoho ďalších. V jeho najnovšom filme s názvom Vice hrá úlohu Dicka Cheneyho, ktorý mal úlohu viceprezidenta Spojených štátov amerických počas obdobia Georga W. Busha. Uvidíme ho v jeho mladšej aj strašej verzii. 

Zdroj: wealthygorilla.com

V traileri je vidieť Dicka Cheneyho najmä tak, ako ho poznajú Američania. Uvidíme však aj jeho súkromný život, no taktiež sa pozrieme na vojnu v Iraku a incident, pri ktorom niekoho omylom postrelil pri poľovačke. Jeho ženu bude hrať Amy Adams. 

Christian Bale priznal, že premena na túto úlohu bola o niečo iná, než ostatné. "Bolo to po prvý raz v mojom živote, čo som si uvedomil, že túto premenu budem musieť urobiť rozumnejším spôsobom. Priberal som a strácal som váhu, no nikdy som nemusel chodiť za výživovým poradcom. Toto bolo po prvý raz, keď som si povedal, že to musím urobiť správnym spôsobom." 

Zdroj: yahoo.com

Teraz si tento 44-ročný herec uvedomil, že ide aj o jeho zdravie. "Keď som v minulosti chcel pribrať na váhe, povedal som si, že budem len fajčiť a piť whisky a jesť všetko čo chcem, no teraz, po 40-tke som si povedal, že jesť krémové rolky nebude to najlepšie pre moje tikajúce hodiny," priznal Christian. 

Zdroj: yahoo.com

Okrem nabratia na váhe musel herec prísť aj o svoje vlasy, aby mohli maskéri na jeho hlave vytvárať účesy, podľa toho, v akých rokoch mal Christian hrať úlohu Dicka. Snímka sa dostane do kín v decembri.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:10 OCHRANCOVIA
14:10 Súdna sieň
15:20 V SIEDMOM NEBI
12:50 Simpsonovci XX.
13:20 Simpsonovci XX.
13:50 Hviezdna brána II.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
15:00 A.P.B.: Nová generácia
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb IV.
13:10 Cirkus
14:55 Sladko-slaná láska
16:35 Královský víkend