Christian Bale znova na nespoznanie! Herec vás šokuje svojím novým výzorom!

Christian Bale znova na nespoznanie! Herec vás šokuje svojím novým výzorom! Zdroj: space.ca
Christian Bale, herec známy najmä svojimi extrémnymi premenami pre filmové úlohy, sa v najnovšom filme znova pretrasformoval do kože niekoho iného.

Už v minulosti Christian prudko pribral alebo zhodil na váhe. Bolo to napríklad pre filmy Fighter, Mechanik, Špinavý trik či mnoho ďalších. V jeho najnovšom filme s názvom Vice hrá úlohu Dicka Cheneyho, ktorý mal úlohu viceprezidenta Spojených štátov amerických počas obdobia Georga W. Busha. Uvidíme ho v jeho mladšej aj strašej verzii. 

Zdroj: wealthygorilla.com

V traileri je vidieť Dicka Cheneyho najmä tak, ako ho poznajú Američania. Uvidíme však aj jeho súkromný život, no taktiež sa pozrieme na vojnu v Iraku a incident, pri ktorom niekoho omylom postrelil pri poľovačke. Jeho ženu bude hrať Amy Adams. 

Christian Bale priznal, že premena na túto úlohu bola o niečo iná, než ostatné. "Bolo to po prvý raz v mojom živote, čo som si uvedomil, že túto premenu budem musieť urobiť rozumnejším spôsobom. Priberal som a strácal som váhu, no nikdy som nemusel chodiť za výživovým poradcom. Toto bolo po prvý raz, keď som si povedal, že to musím urobiť správnym spôsobom." 

Zdroj: yahoo.com

Teraz si tento 44-ročný herec uvedomil, že ide aj o jeho zdravie. "Keď som v minulosti chcel pribrať na váhe, povedal som si, že budem len fajčiť a piť whisky a jesť všetko čo chcem, no teraz, po 40-tke som si povedal, že jesť krémové rolky nebude to najlepšie pre moje tikajúce hodiny," priznal Christian. 

Zdroj: yahoo.com

Okrem nabratia na váhe musel herec prísť aj o svoje vlasy, aby mohli maskéri na jeho hlave vytvárať účesy, podľa toho, v akých rokoch mal Christian hrať úlohu Dicka. Snímka sa dostane do kín v decembri.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 S PRAVDOU VON
22:00 SEDEM
22:55 INKOGNITO
20:10 Ja, Frankenstein
22:00 Looper: Nájomný zabijak
00:35 Bohatá zima s JOJkou
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:55 ŽREBOVANIE
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
20:15 Rodinná loupež
21:55 Pán Šanghaje
23:55 Jiný svět