Selena Gomez už nechce žiť svoj život na sociálnych sieťach! Takto s nimi bojuje!

Selena Gomez už nechce žiť svoj život na sociálnych sieťach! Takto s nimi bojuje! Zdroj: etonline.com
Selena už takmer vôbec nepoužíva sociálne siete, na ktorých bola len prednedávnom najväčšou hviezdou. 

Selena sa pre pár dňami vrátila k Instagramu po trojmesačnej pauze, počas ktorej sa venovala najmä sebe a svojim priateľom. Speváčka a herečka však veľmi obmedzuje svoj výber príspevkov a to pre jej duševné zdravie. 

Vo svojom prvom príspevku po dlhej dobe napísala: "Dlhšie som sa neozývala, ale chcela som každému zaželať šťastný nový rok a poďakovať sa za vašu lásku a podporu. Minulý rok bol určite rokom sebareflexie, výziev a rastu. Stále vám tie výzvy ukážu, kto ste a čo ste schopní prekonať. Verte mi, nie je to jednoduché, ale som hrdá na osobu, ktorou sa stávam a teším sa na rok, ktorý je pred nami. Milujem vás všetkých."

Od tohto príspevku pridala už len jeden sponzorovaný príspevok, ktorý nadväzoval na jej spoluprácu so značkou Puma. Selena sa v septembri rozhodla opustiť sociálne siete, pretože chcela žiť v daný moment a užívať si ho naplno. Len krátko po tom skončila v ústave zameranom na mentálne zdravie. V decembri sa objavila na rôznych fotografiách z výletov so svojimi kamarátmi. 

Zdroj: picdeer.com

"Vo svojom telefóne nemám žiadne aplikácie. Jedinú aplikáciu, ktorú mám, je hra na trénovanie mozgu. Neviem ani svoje heslo na Instagram. Dôvodom je, že to pre mňa nie je priorita. Viem, že môj hlas je dôležitý, a preto to neberiem na ľahkú váhu. Som vyberavá. Žijem si životom, akým chcem žiť. Ide o vedomé úsilie, ak mám chvíľu, ktorú chcem stráviť so svojimi priateľmi, tak si ju užijem. Musím robiť tieto rozhodnutia," povedala. 

Zdroj: picdeer.com
Selena pochopila, že najlepšie je žiť v prítomnom okamihu a neriešiť to, čo sa deje na internete. Najmä, ak sa tam môže nachádzať mnoho negatívnych vecí, ktoré ovplyvnia na veľmi dlhý čas vašu náladu. 

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Najkrajšie bývanie III.
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:25 2Bobule
07:10 Než přišla bouře
08:55 Iluzionista