Najšialenejšie veci, ktoré museli herci urobiť pre úlohu vo filme!

Najšialenejšie veci, ktoré museli herci urobiť pre úlohu vo filme!
Všetci herci sa snažia podať čo najlepší výkon. Koniec koncov, často ide o ich reputáciu vo filmovom svete. Toto sú tie najšialenejšie veci, ktoré museli herečky a herci urobiť pre to, aby úlohu stvárnili dokonale.

Margot Robbie

Vo filme Ja, Tonya hrala Margot profesionálnu krasokorčuliarku Tonyu Harding. Margot sa pre to musela na ľade cítiť veľmi sebavedomo a to je dôvod, prečo 5 mesiacov trénovala 5 dní v týždni po 4 hodiny denne. Na ľade strávila Vianoce, Nový rok a bola tam dokonca aj deň pred vlastnou svadbou. 

Joaquin Phoenix

Rola Jokera mu zabezpečila Oscara, no obetoval pre ňu mnoho. Časť z toho bolo aj jeho psychické zdravie, keďže Joaquin schudol 26 kíl za veľmi krátku dobu, čo mu vraj trochu narušilo psychiku, no herec zároveň priznáva, že mu to pomohlo lepšie sa vžiť do úlohy. 

​Daniel Radcliffe 

Daniel sa vo filme Stratený v džungli stratil v amazonskom dažďovom pralese. Aby zobrazil svoju postavu čo najlepšie, musel schudnúť. Dokonca 2 dni pred nakrúcaním nič nejedol. 

Zdroj: brightside.me

​Kumail Nanjiani

Pre snímku od Marvelu - Eternals, zmenil Kumail totálne celý svoj životný štýl. Držal diétu a cvičil každý deň po celý rok a nakoniec vyzeral takto, čo všetkým vyrazilo dych. 

View this post on Instagram

I never thought I’d be one of those people who would post a thirsty shirtless, but I’ve worked way too hard for way too long so here we are. You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain. I found out a year ago I was going to be in Marvel’s Eternals and decided I wanted to transform how I looked. I would not have been able to do this if I didn’t have a full year with the best trainers and nutritionists paid for by the biggest studio in the world. I’m glad I look like this, but I also understand why I never did before. It would have been impossible without these resources and time. So big thanks to @grantrobertsfit who started working with me at the beginning of the year and made me understand true physical pain for months and months. Then, once we started shooting, a massive thanks to @davidhigginslondon and his team (@ellispartridge, @thebeardypt, @tomcheesemanfitness) for training me almost every day and making me strong, limber and injury free. I can almost touch my toes now. (And thank you for forcing me to do cheat meals David.) Matthews Street Catering for their delicious and healthy meals. And finally, the biggest thanks goes to @emilyvgordon for putting up with me complaining and talking about only working out and dieting for the last year. I promise I’ll be interesting again some day. #thirstyshirtless (Photo by @markupson.) (edit: I left off one very important person: @lancecallahan who trained me for 6 years and helped me build the foundation I could use to do this. Thank you!)

A post shared by @ kumailn on

Henry Cavill 

Pre jedinú scénu v seriáli Witcher podstúpil Henry Cavill nevídané veci. Herec sa musel dehydrovať, aby jeho svaly vyzerali ešte lepšie. Štyri dni pred nakrúcaním pil len 1,5 litra vody a deň predtým dokonca len pol litra vody. V deň nakrúcania nepil žiadnu vodu. 

Zdroj: brightside.me

​George McKay 

Vo filme Toto je náš svet musel George zvládnuť naozaj náročné jogové pozície a preto jogu cvičil 3-4 hodiny denne. 

Zdroj: brightside.me

​Zendaya

Keďže režisér filmu Najväčší showman chcel, aby čo najmenej využíval kaskadérov, Zendaya sa musela pripravovať na visutej hrazde 3 mesiace pred začatím produkcie. Veľa náročných scén nakrúcala ona sama. 

Zdroj: brightside.me

​Tom Cruise 

Tom je známy tým, že takmer vôbec nevyužíva svojich kaskadérov. V Mission Impossible - Fallout vyskočil z lietadla. Jediný štát, ktorý mu to povolil boli Spojené arabské emiráty. Najprv nacvičoval vo veternom tuneli a potom mu to zabralo 106 pokusov, kým nakrútil dokonalý záber. 

Zdroj: brightside.me

​Michelle Williams a Ryan Gosling 

Vo filme Blue Valentine hrali Michelle a Ryan manželov. Režisér chcel, aby to zahrali čo najdôveryhodnejšie a tak obaja herci a dievča, ktoré hralo ich dcéru bývali mesiac spolu. Avšak len cez deň. Michelle odchádzala na noc domov za dcérou. 

Zdroj: brightside.me

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:35 Profesionáli II.
20:25 Nebezpečne námesačná
22:15 Strelení
17:55 Vraždy v Brokenwoode IV.
20:10 Skutočný génius
20:55 Skutočný génius
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
17:45 Divergence
20:15 Nevyřízený účet
22:05 Bod zlomu