Poznáme nových majiteľov slovenských filmových cien! Slnká v sieti sú rozdané

Poznáme nových majiteľov slovenských filmových cien! Slnká v sieti sú rozdané Zdroj: Peter Frolo
Desiaty ročník národných filmových cien Slnko v sieti Slovenskej filmovej a televíznej akadémie, ovládla dráma Nech je svetlo Marka Škopa.

NAJLEPŠÍ HRANÝ FILM
NECH JE SVETLO
režisér: Marko Škop
producenti: Marko Škop, Ján Meliš, Petr Oukropec, Pavel Strnad


NAJLEPŠÍ DOKUMENTÁRNY FILM
DOBRÁ SMRŤ
režisér: Tomáš Krupa
producenti: Tomáš Krupa, Dagmar Sedláčková, Arash T. Riahi


NAJLEPŠÍ ANIMOVANÝ FILM
ŠARKAN
režisér: Martin Smatana

NAJLEPŠIA FILMOVÁ RÉŽIA
MARKO ŠKOP
film: Nech je svetlo


NAJLEPŠÍ FILMOVÝ SCENÁR
MARKO ŠKOP
film: Nech je svetlo


NAJLEPŠÍ KAMERAMANSKÝ VÝKON
TOMÁŠ JURÍČEK
film: Amnestie


NAJLEPŠÍ FILMOVÝ STRIH
MATEJ BENEŠ
film: Amnestie


NAJLEPŠÍ FILMOVÝ ZVUK
VIKTOR KRIVOSUDSKÝ
film: Amnestie


NAJLEPŠIA FILMOVÁ HUDBA
DAVID KOLLAR
film: Punk je hned!


NAJLEPŠÍ ARCHITEKT - SCÉNOGRAF
TOMÁŠ BERKA, KAROL FILO, VÁCLAV VOHLÍDAL
film: Amnestie


NAJLEPŠIE KOSTÝMY
MAREK CPIN
film: Hodinárov učeň


NAJLEPŠIE MASKY
HELENA STEIDLOVÁ
film: Hodinárov učeň


NAJLEPŠÍ ŽENSKÝ HERECKÝ VÝKON V HLAVNEJ ÚLOHE
ZUZANA KONEČNÁ
film: Nech je svetlo

Zuzana Konečná Zuzana Konečná Zdroj: Peter Frolo

​NAJLEPŠÍ ŽENSKÝ HERECKÝ VÝKON VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE
ANNA GEISLEROVÁ
film: Amnestie


NAJLEPŠÍ MUŽSKÝ HERECKÝ VÝKON V HLAVNEJ ÚLOHE
MILAN ONDRÍK
film: Nech je svetlo

Milan Ondrík Milan Ondrík Zdroj: Peter Frolo

​NAJLEPŠÍ MUŽSKÝ HERECKÝ VÝKON VO VEDĽAJŠEJ ÚLOHE
GREGOR HOLOŠKA
film: Amnestie

Gregor Hološka Gregor Hološka Zdroj: Peter Frolo

​Výnimočný prínos slovenskej audiovizuálnej kultúre
MILAN LASICA


DIVÁCKA CENA SLNKO V SIETI
LOLI PARADIČKA
režiséri: Richard Staviarsky, Víťo Staviarsky
producent: Mária Staviarska

TV Program

20:35 Captain America: Občianska vojna
01:55 Penny sa bojí
03:35 Krimi
20:30 Česko Slovensko má talent - Porotcovský špeciál
02:05 V divočine s Bearom Gryllsom II.
02:45 V divočine s Bearom Gryllsom II.
21:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIII.
00:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII.
23:25 Arthur a Minimojovia
00:00 Knihy od Stonožky
00:10 Rapotáčik 3
22:10 Domino
01:25 Polosvět
02:50 Bájní tvorové: Dračí hrobka