Chris Hemsworth sa zatúlal do živého vysielania a neuveríte, ako pomohol reportérke!

Chris Hemsworth sa zatúlal do živého vysielania a neuveríte, ako pomohol reportérke! Zdroj: journal.hautehorlogerie.org
Austrálska reportérka Lauren Phillips pripravila svojich kolegov na to, že počas predpovede počasia urobí jeden krátky rozhovor. Jej kolegovia rozhodne nečakali, že pôjde o hereckú hviezdu.

Určite nešlo o úplnú náhodu, že sa Chris Hemsworth prechádzal práve po lúke, kde reportérka mala za úlohu povedať predpoveď počasia, avšak jeho prítomnosť v tejto dennej šou prekvapila mnohých. 

Chris neváhal a chytil sa mikrofónu tak, ako Thor svojho kladiva, a odprezentoval predpoveď počasia sám. Išlo mu to celkom dobre, takže ak herecká kariéra už nebude to, čo bývala, ešte stále môže byť rosničkou. Musíte priznať, že počúvať o počasí v Austrálii ešte nikdy nebolo príjemnejšie. 

Lauren a jej kolegom sa Chris veľmi zapáčil a na konci videa dokonca žartovali o tom, že by to mohol robiť stále. Herec však takéto maniére nemal a Lauren prácu neukradol. Chris sa v tejto časti Austrálie nachádzal preto, že bol navštíviť organizácie, ktoré sa venujú ochrane prírody. Ako Chris priznal,  práve pre celosvetovú pandémiu je to najdlhší čas, ktorý v Austrálii strávil, no zdá sa, že mu to vôbec neprekáža. 

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:35 Profesionáli II.
20:25 Lockout: Útek z MS - 1
22:30 Jedného dňa, možno
19:00 Ochrana svedkov IV.
20:10 FBI
21:00 Dr. House III.
20:05 Medzi nami zvieratkami
20:10 Macko Uško
20:25 Krtko
18:35 Zlatokopka
20:15 Příběh mého syna
22:35 Kovbojové a vetřelci