Takto vyzerá vnučka Sophie Loren: Neuveríte, čo robila jej babička v jej veku!

Takto vyzerá vnučka Sophie Loren: Neuveríte, čo robila jej babička v jej veku! Zdroj: aarp.org
Šarm a charizma zlatých rokov Hollywoodu sa jednoznačne spájajú s talianskou herečkou Sophiou Loren, ktorú nazývali aj európskou Marilyn Monroe.

Kariéra Sophie Loren je plná skvelých filmov. Má za sebou mnoho úspechov, medzi ktoré sa dá rátať aj prvá nominácia na Oscara v cudzojazyčnom filme. Pracovala s tými najlepšími talianskými aj americkými režisérmi a pracovať začala už v naozaj mladom veku, mala len 15 rokov. 

Teraz má Sophia 86 rokov a len nedávno sa vrátila k herectvu a to po 10-ročnej odmlke. Zahrala si vo filme The Life Ahead. Počas oddychu sa venovala najmä svojej rodine, ktorú tvoria jej dvaja synovia. Tých má s režisérom Carlom Pontim. Spolu má štyri vnúčatá. Jej najstaršia vnučka Lucia Sophia Ponti má momentálne 15 rokov, rovnako ako mala jej babička, keď sa zúčastnila na Miss Taliansko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sasha Alexander (@sashaalexander)

Sophia nepochybne patrí ku krásnym ženám, no jej odporúčanie, ako zostať navždy krásna nespočíva v produktoch, či procedúrach. Najviac ju vraj udržiavajú pri živote práve jej vnúčatá. "Milujem svoju rodinu. Mám tie najkrajšie vnúčatá, aké som kedy videla. Som šťastná. Žijem nádherný život," povedala. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Sasha Alexander (@sashaalexander)

Hoci má Lucia veľmi slávnu mamu a aj jej rodičia sú v Hollywoode dosť známi, sama sa zatiaľ venuje tancu a k filmu nemá až tak blízko. Uvidíme, či sa to zmení. 

TV Program

10:50 Policajti v akcii
12:00 Noviny o 12:00
12:40 Top Star
10:55 Pošli ďalej
11:55 Profesionáli II.
12:50 Hoď svišťom
11:30 Nákupné maniačky
12:55 Skutočné príbehy
14:15 Prvé oddelenie
11:40 Matematické príšerky I.
12:05 Bolek a Lolek idú do sveta
12:20 Krtko
11:40 Dámský klub
13:30 Duchové z Nantucketu
15:15 Sedmilhář