Justin Theroux zdieľal intímnu fotku s Jennifer Aniston!

07.08.2017 14:40 Kinosála.sk Novinky
Justin Theroux zdieľal intímnu fotku s Jennifer Aniston! Zdroj: profimedia.sk
Aj keď ste po celom svete slávni, nič nie je lepšie ako láska - a to je to, čo títo dvaja rozhodne majú..

Justin Theroux (45) veľmi výnimočne zdieľal na Instagrame fotku so svoju slávnejšou polovičkou, Jennifer Aniston (48), pri príležitosti ich druhého výročia svadby. Fotografia je veľmi jemná, prirodzená a bez zbytočného gýču. Je to obraz muža a ženy, ktorí si navzájom vyjadrujú náklonnosť.

Jennifer Aniston, Justin Theroux - fotka z Instagramu Jennifer Aniston, Justin Theroux - fotka z Instagramu Zdroj: profimedia.sk

​Celebrity, ktoré sú spolu v mileneckom vzťahu, veľmi zriedkavo zdieľajú na sociálnych sieťach svoje súkromné fotografie. Tentoraz však hviezda filmu Dievča vo vlaku, urobila výnimku. Naposledy sa tak stalo 11. februára, keď mala Jennifer narodeniny a to po veľmi dlhej pauze, skoro po dvoch rokoch.

Justin Theroux, Jennifer Aniston Justin Theroux, Jennifer Aniston Zdroj: Instagram Justin Theroux

Najobľúbenejšiu herečku z Priateľov sme mohli po prvý raz vidieť na profile jej manžela ešte keď neboli svoji. Avšak briliantový prsteň už predznačoval, že si čoskoro povedia “áno”. Jennifer si teda začiatkom roka 2015 užila jedno z najromantickejších valentínskych rande na Eiffelovej Veži.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston Zdroj: Instagram Justin Theroux

​Jennifer a Justin sa vzali na záhrade svojho domu v Los Angeles 5. augusta 2015 pred rodinou a priateľmi, vrátane celebrít, ako sú napríklad kamarátky z Priateľov Courteney Cox a Lisa Kudrow. Prišla aj známa moderátorka Ellen DeGeneres, herci Tobey McGuire, Sandra Bullock, Orlando Bloom, Rachel McAdams, či Jimmy Kimmel, ktorý slávnostný obrad celebroval. Hostia boli veľmi prekvapení, pretože boli pozvaní "len" na narodeninovú oslavu Therouxa. Avšak prekvapenie to bolo určite príjemné :) 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
14:55 Kutyil s.r.o.
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
14:35 MacGyver
11:30 JAG II.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
12:50 Rybičky Flip a Flap
12:55 Albert pozná prírodu najlepšie
13:25 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
11:20 Brána válečníků
13:20 Lagerfeld - důvěrné
15:00 Belle