Gal Gadot odmieta hrať vo filme Wonder Woman 2, pokiaľ tam bude aj Brett Ratner!

Gal Gadot odmieta hrať vo filme Wonder Woman 2, pokiaľ tam bude aj Brett Ratner! Zdroj: profimedia
Viaceré ženy ho totiž obvinili zo sexuálneho obťažovania.

Po mnohých ženách, vrátane Olivie Munn a Ellen Page, ktoré obvinili producenta a režiséra Bretta Ratnera z obťažovania a sexuálneho napadnutia, Gal Gadot odmieta účinkovať v pokračovaní úspešného super hrdinského filmu Wonder Woman 2, ak jeho súčasťou bude aj Brett Ratner.

Ratnerova produkčná spoločnosť RatPac-Dune Entertainment pomohla spolufinancovať Warner Bros na výrobe snímky Wonder Woman. Film zarobil viac ako 400 miliónov dolárov a tak Ratnerova spoločnosť získala vysoký podiel na zisku. Warner Bros. vysvetľuje: "Brett zarobil veľa peňazí z úspešnej Wonder Woman, pretože jeho spoločnosť pomohla financovať prvý film. Teraz Gadot tvrdí, že nebude pokračovať v dvojke, pokiaľ Warner Bros. neodkúpi Brettov podiel a nadobro sa ho nezbavia."


Gal vyjadrila svoju solidaritu na sociálnych sieťach, pričom sa postavila za všetky ženy, ktoré prežili sexuálne obťažovanie a napadnutie:

Zdroj: instagram

​Začiatkom tohto týždňa spoločnosť Warner Bros. oznámila, že v súvislosti s obvineniami voči Brettovi s ním prerušuje všetky pracovné vzťahy.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
06:15 Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca III.
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Ostrov pokladů
07:05 Need for Speed
09:25 Touha zvítězit