Sympatický James Franco otvorene o svojom veľkom trápení..

08.08.2017 14:59 Kinosála.sk Novinky
Sympatický James Franco otvorene o svojom veľkom trápení.. Zdroj: profimedia
Hviezda filmov 127 hodín, či Interview, sa otvára verejnosti vo chvíli, keď si uvedomil, že reálne bojuje proti depresii. V našich kinách ste ho mohli nedávno vidieť vo filme Votrelec: Covenant.

V nedávnom rozhovore pre časopis Out, herec uviedol, že jeho voľba kariéry v kombinácii s jeho "veľmi návykovou" osobnosťou viedla k častým pocitom izolácie. "Keď som bol teenager, dostal som sa z viacerých závislostí a to tým, že som začal hrať”, povedal v rozhovore. "Naozaj som sa do toho vrhol a stalo sa to pre mňa všetkým. Prešlo to až do takého extrému, že som sa prestal socializovať. A potom, asi po desiatich rokoch, keď som mal 27 rokov, uvedomil som si: človeče, veď si úplne zdeprimovaný. Na povrchu sa to všetko zdá ako celkom dobrý život - mám kariéru a všetko - ale cítim sa izolovaný a osamelý. Takže som sa vrhol do školy, ale znova to bol len taký útek.

James Franco James Franco Zdroj: profimedia

​Napriek tomu, tento emocionálny stav, ktorý ho trápi, nemal až taký hlboký dosah na jeho kariéru. Hrať určite neprestáva, avšak objavil v sebe chuť režírovať. “Musím povedať, že zo všetkých vecí, čo som kedy robil, a že som toho robil viac ako dosť, ma režírovanie baví najviac, pretože ste v strede tých všetkých kreatívnych ľudí” povedal. “Ale hrať určite neprestanem.” 

Franco však priznáva, že vo výbere projektov bude oveľa selektívnejší. “Väčšina hercov príde do bodu, keď sa im to všetko zdá nezmyselné a rozmýšľajú nad tým, prečo robia to, čo robia. A pre mňa, po tom, čo som sa vrátil do školy a skúsil všetky tie ďalšie veci, táto nová kapitola, so surfovaním a tancovaním, je naozaj o tom, aby som spomalil a sústredil sa na menej vecí, ale s väčšou hĺbkou a kvalitou.”

James Franco James Franco Zdroj: profimedia

​James Franco rozhodne nie je jediná hviezda, ktorá trpí častými depresiami a nie je ani jediný, ktorý o tom začal otvorene rozprávať. Už čoskoro si budete môcť na Kinosále prečítať, ktoré celebrity majú rovnaký problém ako on.

Autorka: LL

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
14:55 Kutyil s.r.o.
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
14:35 MacGyver
11:30 JAG II.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
12:50 Rybičky Flip a Flap
12:55 Albert pozná prírodu najlepšie
13:25 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
11:20 Brána válečníků
13:20 Lagerfeld - důvěrné
15:00 Belle