Čo sa stalo s postavou Meryl Streep v pokračovaní muzikálu Mamma Mia?

Čo sa stalo s postavou Meryl Streep v pokračovaní muzikálu Mamma Mia?
Prečo sme Meryl nevideli v najnovšej upútavke? Herečka Amanda Seyfried, ktorá v muzikáli hrá jej dcéru Sophie prezradila zopár detailov ohľadom pripravovaného filmu.

Podľa upútavok môžeme odhadovať, že je postava Meryl - Donna, mŕtva. Je to naozaj tak? Keď Sophie otehotnie, pozve na oslavu všetkých známych a spoločne spomínajú, aké to mala Donna ťažké ako slobodná mamička. Okrem iného na oslavu príde aj Sophiina stará mama, ktorú si zahrala Cher. Ide o naozaj veľké stretnutie, na ktorom by ste márne hľadali Donnu.

Meryl však figuruje v zozname hercov, ktorí sa v tomto filme objavia. Pribudli aj nové tváre. Do úlohy mladej Donny z roku 1979 obsadili Lily James. Jej troch nápadníkov si zahrajú Jeremy Irvine, Hugh Skinner a Josh Dylan.

Zdroj: imdb.com

Fanúšikovia sú nedočkaví a bažia po každej novinke ohľadom Meryl. Amanda Seyfried sa rozhodla mierne objasniť situáciu. "Uvidíte ju. Meryl patrí do tohto filmu," povedala, no jej smrť nevyvrátila. "Vo filme nie sú absolútne žiadne flashbacky, okrem tých, kde uvidíme Lily ako Donnu. Film vysvetľuje, čo sa stalo pred prvou časťou aj po nej a uvidíte, že Meryl je toho súčasťou," pokračovala Amanda.

Zdá sa, že na objasnenie tejto situácie si budeme musieť počkať až do leta, ktoré tento muzikál odštartuje.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
06:15 Bučkovci - SLNKO, SENO, DEDINA
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Ochranca III.
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Ostrov pokladů
07:05 Need for Speed
09:25 Touha zvítězit