Dočkáme sa pokračovania filmu Diabol nosí Pradu? Emily Blunt na to má odpoveď!

Dočkáme sa pokračovania filmu Diabol nosí Pradu? Emily Blunt na to má odpoveď! Zdroj: vactualpapers.com
Emily je stále dobrou kamarátkou s jej kolegami z filmu Diabol nosí Pradu – Stanleym Tuccim a Meryl Streep. Na premiére svojho najnovšieho filmu sa spolu stretli a ľudia sa pýtajú, či bude mať slávny film z prostredia módy pokračovanie.

Romantická komédia Diabol nosí Pradu bola senzáciou. V žiadnom filme sa nevystriedalo toľko outfitov ako práve v tomto. Anne Hathaway hrala mladú absolventku, ktorá sa nám pred očami zmenila z nevýraznej šedej myšky na módnu ikonu.

Zdroj: time.com

Vo filme si Anneinu kolegyňu zahrala Emily Blunt, ktorá sa teraz vyjadrila k možnému pokračovaniu. „Myslím si, že ak by na tom chcel každý robiť, bolo by to super. Určite by so mnou mohli rátať,“ povedala.

Zdroj: wmagazine.com

​Fanúšikovia tohto módneho kultového filmu teda majú nádej. Síce ešte nie je nič potvrdené, no všetci herci z filmu ostali dobrými priateľmi a tak nie je dôvod, aby sa pokračovanie neudialo. „Je to smiešne, pretože sa o práci veľa nerozprávame,“ pokračovala Emily. Jej švagrom je Stanley Tucci, ktorý sa vo filme tiež zhostil jednej z úloh. „Myslím si, že znova videl Diabol nosí Pradu. Minule mi povedal, že pokračovanie by bola zábava,“ prezradila.

Zdroj: independent.co.uk

​Takmer pravidlom v Hollywoode však je, že pokračovanie nie je také úspešné ako prvý film a tak hrozí, že aj napriek návratu hviezd do tohto filmu, fanúšikovia nebudú spokojní. Navyše Diabol nosí Pradu končí odchodom Andy od svojej šéfky a tak by tvorcovia museli domyslieť, ako by Andy naspäť zaradili do módneho biznisu.

„Takmer dúfam, že sa to nestane, pretože si myslím, že pokračovanie oslabuje originalitu pôvodného filmu,“ vyjadrila sa k tejto téme Emily. Zdá sa, že rozhodnutie, či bude alebo nebude pokračovanie nezáleží len od hercov a tak nám neostáva nič iné než čakať.

Zdroj: usmagazine.com

Emilyna postava sa však dočká pokračovania minimálne v knižnej podobe, ktorá by mala prísť čoskoro do predaja. Emily Blunt si momentálne môžete užiť vo filme Tiché miesto, ktorý režíroval jej manžel John Krasinski.

TV Program

20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:15 Šanghajský rebel
22:35 Na krídlach vážky
00:55 JAG V.
20:10 Doktori II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
20:00 Ferdo Mravec
20:30 Robošváb II.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
20:15 Red 2
22:20 Hotel Artemis
00:00 Sabotáž