Zamilovali ste si film Psia duša? Pozrite si trailer nového filmu od jeho autora

Zamilovali ste si film Psia duša? Pozrite si trailer nového filmu od jeho autora Zdroj: Itafilm
Rodinné dobrodružstvo šteniatka Belly dorazí do našich kín už v januári!

Minulý rok si milovníci psov prišli na svoje pri filme Psia duša. Vedeli ste však, že ide o adaptáciu amerického knižného bestselleru? Jeho autorom je známy spisovateľ W. Bruce Cameron, ktorý je tiež scenáristom a producentom nového rodinného filmu podľa svojho najnovšieho románu. Pozrite si prvý trailer nového psieho dobrodružstva Návrat domov.

A o čom Návrat domov bude? Bella bola len šteniatko, keď si ju Lucas adoptoval a odvtedy boli najlepší priatelia. Jedného dňa však Bella zmizne a ocitne sa vyše 600 km od svojho pána. Láska k nemu je však silnejšia ako nepriazeň osudu a Bella je rozhodnutá sa vrátiť domov. Cestou na ňu čakajú rôzne dobrodružstvá, noví priatelia, ale aj nebezpečenstvá veľkého, neznámeho sveta…

Návrat domov Návrat domov Zdroj: Itafilm

​Novinku Návrat domov, v ktorej sa bude stratená Bella snažiť dostať domov k svojmu pánovi cez nebezpečnú divočinu, má na starosti režisér Charles Martin Smith známy najmä rodinnou sériou Môj priateľ delfín. V hlavných úlohách sa predstavia Jonah Hauer-King známy z minisérie Little Women, Alexandra Shipp (X-Men: Apokalypsa) či Edward James Olmos (Blade Runner). Silný príbeh nerozlučného priateľstva a lásky medzi psom a jeho pánom sa dočká aj slovenského knižného prekladu. 

Roztomilá Bella sa pokúsi o Návrat domov v našich kinách už 24. januára 2019

Zdroj: Itafilm

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 S PRAVDOU VON
22:00 SEDEM
22:55 INKOGNITO
20:10 Ja, Frankenstein
22:00 Looper: Nájomný zabijak
00:35 Bohatá zima s JOJkou
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
20:15 Rodinná loupež
21:55 Pán Šanghaje
23:55 Jiný svět